Претензия о кредитном лимите

Ольга Вакал 16 мая 2022, 7:33
Отделение по адресу: Николаев, ул. Шевченко, 59-А
Я клиентка Альфа банк Украина.От СМС Альфа банка на указанную сумму я плачу ежемесячно.У меня претензия банка на увеличения кредитного лимита вместо уменьшения предыдущего.Оператор банка ответили мне, что это зависит от руководства.В военное пгложение я не работаю, получаю пенсию по инвалидности.Требование на уменьшение оплаты кредитного лимита.
16 мая 2022, 10:07
Збільшення кредитного ліміту проводимо якщо списуються відсотки, або комісія в мінус і цього мінусу у вас не було, тобто на загальну суму боргу збільшення ліміту не впливає.

Мінімальний платіж це не сума списаних відсотків і т.д., а лише 5%( по всім карткам крім Хамелеону та Все просто) від суми боргу на розрахункову дату. Тобто це мінімальна частина боргу, яку треба погасити, щоб не було простроченої заборгованості. Звісно, що вона також зменшує суму відсотків, яка нараховується на ваш борг, але не є оптимальною для погашення.

Якщо ви зараз не маєте можливості погашати більше від мінімального платежу, або навіть сам Мін. платіж, то ми ставимося до цього з розумінням і кредитні канікули продовжили до серпня. Про погашення після перемоги і поліпшення ситуації ми також подумаємо, постараємося допомогти вам якомога більше нашими програмами реструктуризації

16 мая 2022, 18:36
Военное время — это форс-мажор. Комиссии, пени, проценты и штрафы запрещены.
16 мая 2022, 18:37
Жулики № 1 в Украине.