Сказати що я в ражена,це нічого не сказати

Юлия Бабак 20 апреля 2022, 15:48
В країні війна, Уряд запровадив воєнний стан. Зайшла на сайт прочитала умови погашення кредитів: Альфа банк надає кредитні канікули на 3 місяці. У Березня внесла платіж була фінансова змога, в квітні всі ми заручники ситуації яка склалася в країні Піся погашення заборгованості в березні, сумма до погашення повністю кредиту була 57, тис.грн. Сьогодня заходжу в дотадок — сумма до повного погашення стала 60 тис.грн. Змінили графік погашення — сумма щомісячного платежу стала більша на порядок. Пишу в чат, розбираються вже третій час. Перераховуєш кошти на армію, волонтереш, намагаєшься хоч якось допомогти — а тут що хочемо то і робимо. Ганьба!
20 апреля 2022, 17:54
На час ВС діють кредитні канікули, вони полягають у тому, що вам не нараховуються підвищенні відсотки, пеня та штрафи. З 1 квітня були доповнені умови кредитних канікул — банк формує платіж, він у вас відображається у додатку і надходить повідомлення. Якщо у вас є змога — можете погашати його. Якщо не погасите, він обнулиться і підключаться кредитні канікули на цей платіж, що ви не сплатили, %% за цей період рівномірно розподіляться в платежах, що залишилися. Сума вашого боргу була збільшена, оскільки вам була нарахована стандартна відсоткова ставка по вашому кредиту. Відмінити відсотки ми не можемо, так як ми весь час працюємо у штатному режимі: виплачуємо відсотки по депозитам, підтримуємо усі процеси, а також виплачуємо зарплату нашим працівникам, які забезпечують функціонування банку.
Рекомендую ознайомитись з додатковими умовами тут: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4869321626898

1976ANDREI
1976ANDREI
20 апреля 2022, 16:47
Мародёр № 1 в Украине.
20 апреля 2022, 17:01
Юлия Бабак

А вы разве не в курсе о том,
что в Альфа-банке более 86%
российского акционерного капитала.

Или вы думаете, что российский капитал в Украине будет активно поддерживать украинцев в войне против российского агрессора?!
20 апреля 2022, 20:19
Интересный ход! Вот у меня долгосрочные депозиты в этом банке! А тут кое-кто в место того чтобы погашать кредитные обязательства раскидывается деньгами и живет не по средствам!
20 апреля 2022, 20:49
Zig4free

Вы же ВИП-клиент Альфы,
вам сам бог велел держать
в банке с российским капиталом
большую массу депозитных средств.

Благо при падении Альфы — вам
вернут за счёт бюджетных средств
всю сумму депозитов…

Война войной, а частный бизнес
украинцев не должен страдать…
20 апреля 2022, 20:55
По опыту возвращают через одно место!
20 апреля 2022, 20:56
Интересный у вас опыт…
20 апреля 2022, 20:57
Это не мой опыт!
21 апреля 2022, 8:05
Поняття Кредитні канікули — це відстрочка платежу на погашення основної суми боргу або процентних ставок протягом певного періоду. Надається позичальнику на обмежений час, передбачений у складеному з кредитором договорі.
Jokets
Jokets
27 апреля 2022, 14:39
Это ваше мнение, банк сам решает какие условия каникул делать для клиентов
Ans
Ans
11 июля 2022, 14:49
Тут так понимаю у банка своя логика, нужно обращаться или в банк или к регулятору Но если кредитор взял средства, он же читал договор и знает проценты какие Банк не видел чтобы писал где-то про проценты по кредиту, их так понимаю начисляют

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Сказати що я в ражена,це нічого не сказати