Залишають без коштів на існування

А В 16 апреля 2022, 20:12
Без повідомлення мене як клієнта зменшили кредитний ліміт. Перший раз списали трохи більше 5000 грн встановивши новий ліміт. Согодні списали ще майже 11 тис грн залишивши в користування 590 грн. Це при тому, що я навіть в військовий стан, залишившись без доходу намагаюся вносити
мінімальний платіж.
На гар. лінії мені відповіли, що можуть змінювати ліміти на своє усвідомлення, а на питання: «Чому не повідомляють клієнта?», — відказали, що в додатку в історії платежів має відображатися.
16 апреля 2022, 20:24
Нам дуже соромно, за таку неочікувану зміну ліміту. Ми цінуємо вас як клієнта, але банк зменшує ліміти, щоб стабільно працювати у такий важкий час. Розуміємо, що не дуже гарно поводимо себе, коли без повідомлення змінуюємо ліміти. Обіцяємо подумати над інформуванням заздалегідь ❤

А В
А В
16 апреля 2022, 20:42
Лицемірство, не цінуєте ви мене як клієнта і залишили без грошей, в той час коли мій чоловік захищає країну на передовій. Я вам обіцяю, що після закінчення війни і повернення на роботу жодний мій клієнт не стане клієнтом вашого банку.
1976ANDREI
1976ANDREI
16 апреля 2022, 21:11
Это провокаторы от Российской Федерации. Их цель дестабилизация ситуации в стране.
Ans
Ans
11 июля 2022, 14:27
Не совсем понятно что описано, с Вашего счета списаны деньги, или о чем ?

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Залишають без коштів на існування