1m1 8 апреля 2022, 19:04
Альфа банк, мабуть, не розуміє, що піде слідом за російським кораблем?
8 апреля 2022, 19:51
Просимо довіряти лише офіційній інформації, а також перед розповсюдженням її перевіряти в офіційних джерелах. Зараз дуже багато інформації, в т.ч. і фейкової. Ми і російський Альфа-Банк окремі юридичні особи, про це зазначено не лише на нашому сайті, але і була заява уряду Великобританії, міністерства фінансів США і описано на сайті НБУ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank.

Кредитні канікули є, вони працюють. Але канікули не означають скасування відсотків, або інших нарахувань за користування кредитними коштами. Ми чесні зі своїми клієнтами і цього не приховуємо. Скасувати такі нарахування не можемо, оскільки це призвело б до припинення роботи банку, цим би підвели своїх клієнтів. Дозволити цього ми собі не можемо. Збільшення кредитного ліміту ми можемо проводити зараз лише задля того, щоб списані відсотки/комісії не утворили мінусу по вашій кредитній картці. Якщо у вас немає коштів на погашення платежу, то активуються канікули, сплатити можна буде пізніше.

Бережіть себе. Все буде Україна!

8 апреля 2022, 19:22
Организация мародёров и мошенников в Украине № 1.
8 апреля 2022, 19:34
По поводу русского корабля Вы правы.
8 апреля 2022, 21:08
Данный банк работает через подставных лиц и подчиняется российскому банку.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Російський банк, який повідомив про кредитні канікули і надалі продовжує списування відсотків з кредитної картки і без моєї згоди збільшує ліміт по картці