Зменшення кредитного ліміту без попередження

kvantum1999 7 апреля 2022, 19:41
Я користуюся карткою Альфа банку 9 років. Вона в мене робоча — використовувала для сплати податків і за комунальні послуги у своїй підприємницькій діяльності, так як на відміну від інших банків Альфа банк за такі послуги не брав жодної комісії. В мене великий кредитний ліміт — 78500 (був до минулого тижня). З початком війни я користувалася карткою і на кінець місяця на ній був залишок близько 10000 гривень. 2 квітня я помічаю, що в мене з картки списали 2000 на зменшення кредитного ліміту.Операція датована 30 березня, але в мене відобразилася лише 2 квітня. До цього залишок на картці відображався з урахуванням цих грошей, які були списані ще 3 дні тому. Жодних повідомлень ні персональних, ні на сайті банку про зменшення кредитного ліміту не було. Ну добре, думаю, для мене 2000 не критичні, багато банків зменшують ліміт.При цьому я продовжую регулярно поповнювати картку, бо мені потрібно до 10 квітня заплатити близько 50000 гривень за електроенергію.Я за закликом президента і держави вирішила відновлювати бізнес і працювати, А не втекла за кордон, хоча маю спеціальність і можливість жити за кордоном.2 квітня банк знімає знову без попередження ще 2400. Ці суми не корелюються ніяк у відсотковому відношенні з залишками на картці. Після цього я починаю писати в службу підтримки з однією метою — взнати, який у мене тепер кредитний ліміт, щоб спланувати платежі. Відповіді — нуль. Наступного дня банк списує 4950 на зменшення кредитного ліміту.І цю операцію я також бачу через 2 дні. На залишку ці гроші відображаються як доступні. Пишу знову в підтримку. У відповідь — верх цинізму — жодної відповіді, прикриваючись національними прапорами, пишуть — ми з України, наші співробітники в окупації (я не чула, щоб офіс Альфа банку знаходився в Маріуполі чи Херсоні)(хоча може проросійський банк розглядає окупантом Україну, таке складається враження з їх відповіді). Потім в хамській формі — не задавайте по декілька разів одні й ті ж самі питання (хоча жодної відповіді я не отримала). І в кінці знову прапорці і «разом переможемо». І сьогодні вишенка на торті — банк списав з рахунку — 27950. Все, за електроенергію платити мені немає чим. Хай накривається весь бізнес. Що це як не навмисне завдання шкоди нашій державі зі сторони проросійького банку? Відповіді на три звернення, окрім завірянь що вони з України і разом переможемо, я не отримала. Ремарочка, позавчора в мене два рази списали суму 258 гривень як оплату за товар і так і не повернули. І так, я не бідна людина і я розумію, політика банку зараз направлена на те, щоб залишити українців без грошей. На сьогоднішній день, мої чоловіки — чоловік і сини захищають Україну і я працюю одна. А Альфа банк, змінивши швиденько формального власника в Україні, проводить політику підриву української економіки.
8 апреля 2022, 13:38
Автоматичним повідомленням в чаті попереджаємо, що відповіді можуть бути не швидкими, оскільки через обстріли і їх наслідки не всі колеги зараз можуть працювати :(

Не Маріуполь і не Херсон, але Чернігів в своїй більшості без електроенергії і стабільного інтернету, але поступово відновлюваємося 💪.

Зменшення кредитного ліміту це вимушена міра, яку ми не можемо оминути :(. По мірі погашення боргу ліміт зменшується, але залишиться мінімум 20 000грн ліміту. Дане рішення нам не подобається так само, як і вам, але не могли уникнути цього для забезпечення стабільної роботи. Всі особливості роботи банку на період воєнного стану оновлюємо в нашій Базі знань: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4516477801746
Про особливості зменшення ліміту можна почитати за посиланням: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4867270896146. Відповіді на ваші питання можна знайти самостійно в Базі знань, якщо не змогли/є додаткові питання, то з радістю допоможемо в чаті. Ми зараз дуже просимо і будемо дуже вдячні, за можливості, спробувати знайти інформацію в центрі підтримки самостійно 🙏

Зараз поширюється багато інформації, в т.ч. і фейкової. Ми український банк і діємо в інтересах України, підтримуємо ініціативи уряду. Про цю інформацію є відповідна новина на сайті НБУ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank.

Про покупку, за яку у вас було двічі знято кошти. Коли ви проводите операцію, то вона спочатку лише блокується (коштами не можна скористатися), ц за робимо за запитом продавця, тобто 2 запити = 2 рази заблоковано. Далі ми очікуємо на запит списання, у вашому випадку повинен бути лише 1, за операцією, яка мала пройти. Якщо не отримаємо другий запит протягом 10-15 днів, то блокування знімемо і кошти повернуться на баланс

1976ANDREI
1976ANDREI
7 апреля 2022, 21:45
Уровень работы банка соответствует эпохе динозавров.
1vanNikolaev1ch
1vanNikolaev1ch
8 апреля 2022, 9:57
Сподіваюсь тепер у всіх відкриються очі і всі зрозуміють з якими банками краще не мати справу.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Зменшення кредитного ліміту без попередження