Мародерство со стороны альфа банка

Я клиент с длительной положительной кредитной историей. В альфабанке открыта кредитная карта с лимитом. До 4 марта у мена был льготный период по кредиту, но изза начала войны 24 февраля у меня не было возможности погасить кредит до 4 марта и банк поднял лимит по карте и на эту сумму списал проценты. Считаю это недопустимым действием и мародерством. Ведь я не выполнил обязательства по кредиту по понятным причинам. Жулики и аферисты!!!
19 марта 2022, 18:02
У багатьох українців зараз дуже важкі обставини, через які кредити далеко не на першому місці і це абсолютно правильно. Ми запровадили кредитні канікули, детальніше: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4478116141074, завдяки цьому ви можете не погашати кредити і кредитні картки без додаткових підвищених відсотків і інших штрафних санкцій. Бережіть себе, кредити повернете, коли буде така фізична і фінансова можливість.

Зараз банк продовжує працювати: допомагати тим, кому це зараз потрібно, забезпечувати готівкою, проводити платежі. Ми скасували комісії по багатьом найпотрібнішим зараз операціям, але не можемо зробити все «безкоштовним», як би ми цього не хотіли :(

Сподіваємося на швидку нормалізацію ситуації в Україні. Піклуйтеся про себе і близьких, про інше вже після війни.

1976ANDREI
1976ANDREI
17 марта 2022, 14:16
Администрацию Альфа Банка нужно отправить на урановые рудники.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Мародерство со стороны альфа банка