Погані умови, глюкаві додатки

plcman 21 февраля 2022, 10:35
Після досить довгого часу використання AlfaMobile та Ok!Alfa для фоп нарешты наважився перейти на Сенс. Пару місяців попрацював, трохи розібрався.
Додаток дуже глюкавий, заплутана структура, неприємний на вигляд інтерфейс, постійно щось не праює в інтерфейсі.
Але після деяких останніх «фішок» планую закривати тут рахунки:
— оформив картку хамелеон виключно для розстрочок — мені дали ліміт 0! (обіг мох коштів по рахунках аж ніяк не малий, на інших картках алфа та моно ліміти від 22 до 75 тіс грн);
— я сплатив з цієї картки на рахунок IBAN близько 5000 грн. СВОЇХ коштів (за комунальні) — з мене зняли комісію 200 грн. (як мені пояснили, за УСІ перекази ЛЮБИХ коштів комісія складає 4%, якщо я зробив це будь де окрім як в додатку Сенс);
— останні 3 дні зникла можливість продавати валюту з рахунку фоп у тому ж самому Сенсі — «щось пішло не так»; підтримка через пів-доби пошуку відіслала мене назад до ок-альфа
Дуже не раджу
21 февраля 2022, 13:04
В додатку є деякі технічні проблеми, в тому числі на даний момент і з продажем валюти ФОП. 😔
Ми працюємо над виправленням кожної з проблем і поступово з цим справляємося. Пробачте, будь ласка, за незручності. По картці хамелеон розстрочка недоступна, але в цьому немає особливого сенсу, тому що по картці нескінченний пільговий період на покупки і на борг за проведені покупки завжди нараховується тільки 0,01% річних. Якщо у вас є інші кредитні картки, то ви можете частину ліміту (до 30 000грн) перенести на хамелеон, в одному з останніх оновлень додали таку функцію.

За тарифами картки, дійсно, є комісія за перекази власних коштів в Альфа-мобайл і My Alfa-Bank. Розумію, що ви могли не очікувати цього, тому напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення ваші дані (ПІБ та номер телефону), ми вам повернемо цю комісію.

Пробачте, будь ласка, за незручності

1976ANDREI
1976ANDREI
21 февраля 2022, 22:29
В приложениях, как всегда, технические проблемы. Глюк за глюком. Почему-то в других банках глюки встречаются редко. Оценка, которую я ставлю программистам, неуд. Они протирают штаны.
Zhmunya
Zhmunya
22 февраля 2022, 21:31
Это тестировщики, а не программисты двоечники раз допустили с критическими багами релиз приложения.
Но я сомневаюсь что кто-либо вообще тестировал это приложение, которое кроме как глюком и назвать язык не поворачивается.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке