В додатку Sense SuperApp не працює елементарний функціонал.

repijo 1 февраля 2022, 23:34
Повівся на рекламу картки Cameleon, кешбеків та інтеграції додатка Sense з рахунком Київстар і cтав клієнтом банка. Після чого з’ясував, що я банально не можу поповнити через додаток свій мобільний рахунок. В чаті підтримки повідомили, що це тому, що я раніше користувався послугою перенесення мобільного номера (MNP). Виявляється, такі номери через додаток Sense поповнити не можливо (в мобільних додатках інших банків все працює без проблем). Я не знаю, з чийого боку тут проблема, банка чи Київстара, але в мене, як клієнта, враження від такого негативні. Хто планує трохи здешевити користування послугами Київстар — майте на увазі.
8 февраля 2022, 17:33
Бонуси CashU нараховуються за витрати з рахунку Київстар, наявності картки Хамелеон, за умови об'єднаного профілю в Sense і обраної підвищеної категорії, тому шлях поповнення не важливий.

Проблему з поповненнях MNP номерів майже виправили, але залишилися поодинокі проблемні ситуації :( Передав на IT, розбираємося і виправимо

Sense Bank
Sense Bank
1 февраля 2022, 23:54
Напишіть, будь ласка, нам в особисті ваші ПІБ, номер телефону вказаний в банку та який номер не вдалося поповнити. Цю проблему вже давно виправляли, перевіримо чому не виходить у вас :(
plukash
plukash
4 февраля 2022, 21:10
Заради справедливості відпишу — сам переносив номер з лайфа на київстар, з поповненням жодних проблем нема.
Ans
Ans
19 июля 2022, 2:52
Жаль если действительно так

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / В додатку Sense SuperApp не працює елементарний функціонал.