Зворотній звязок про роботу менеждера Вікторії Гайової

Ura221279 11 ноября 2021, 12:49
При зверненні до бонку в мене була проблематика з якою я вже раніше звертався і яку мені обіцяли вирішити й не вирішили. Тому при зверненні настрій був не дуже гарний, можу сказати, що був заведений і навіть мав намір сваритись… Але якимось чудом, для вирішення мого питання мені попалась Вікторія Гайова, яка розібралась в суті мого звернення і видала мені не лише повну інформацію та шляхи вирішення мога питання… Скажу чесно, що ті шляши мені трошки не сподобались про що я їй написав та аргументував чому я не згоден… І що ви думаете? Вікторія мене вислухала, проаналізувала всі ЗА і ПРОТИ та запропонувала мені единий варіант який вирішує мое питання та закривае моє звернення. Я незнаю яких зусиль їй це коштувало але вона умничка і розумничка… Скажу честно, за всю історію моїх звернень до різних банків я Вперше отримав моральне задоволення від спілкування з співробітником банку, а також 100% вирішення проблеми! Я дуже вдячний Вікторіі, щіро бажаю їй успіхів в роботі і дуже сподіваюсь, що керівництво Альфа банку прочитає мій відгук і заохотить даного працівника!!! Сподіваюсь, що Вікторія також прочитає мой зворотній звязок про ії кваліфіковану і проффесіональну роботу. Звертаюсь до керівництва Альфа банку, зверніть увагу на Вікторію як на мене то вона підіймає Ваш авторитет і довіру кліентів до вашого банку і тому Вікторію можно не лише заохотити, а й запропонувати підвищення!!!
P. S. Відгук честний і щирий, з Вікторією ми не знайомі і після спілкування з нею я шкодую про те, що я особисто не знаю її…
11 ноября 2021, 13:37
Прекрасний зворотній зв'язок та відгук, такі ж як і консультація. Віка дуже зраділа, коли його прочитала😇 Дякуємо вам, що знайшли час описати ваш досвід спілкування в чаті. Ми обов'язково заохотимо та відмітимо професіоналізм Вікторії.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Зворотній звязок про роботу менеждера Вікторії Гайової