Дуже «класний додаток» sense

Pavel3101 14 октября 2021, 11:08
Виявив цікаву деталь у додатку. Мав кредит на товар, вирішив перевірити списання коштів на погашення кредиту. І що вийшло? Погашення тіла кредиту і відсотків відображається. А ось комісія (величина якої майже дорівнює щомісячному платежу по тілу кредиту) не відображається. Більше того, кошти списуються не в повному об'ємі, ти закинув 600 грн, в списало тільки 500. А де 100 грн? Мабуть ще кудись перекидається. Менеджер відповів на це питання просто унікально — в додатку відображаються тільки внутрішньобанківські платежі. А комісія мабуть зовнішньобанківський платіж. Враховуючи скільки часу додаток альфа-банку на ринку, думаю, що це не просте недоопрацювання, а банальне приховування коштів від клієнтів. Адже якщо хочеш розібратись зі своїм рахунком — плати 175 грн за виписку. Банк з топ пулу банківської сфери займається банальним приховуванням, адже це і являється основним доходом. Будьте уважні при виборі кредитора навіть при купівлі товару в так звану розстрочку.
14 октября 2021, 11:44
Добрий день! У виписці по кредиту в додатку Sense SuperApp дійсно відображаються технічні списання і в майбутньому виписка по кредиту буде відображатися в доступному форматі для клієнтів. Банк не приховує від вас кошти і всі нарахування прозорі, вказані вони в договорі. Якщо ви бажаєте детально розібратися у нарахуваннях та залишках після кожної оплати, то можете звернутися в чат з додатку де вам все детально розпишуть стосовно списань %, комісій та погашення тіла кредиту.

Pavel3101
Pavel3101
19 октября 2021, 15:05
Відсотки по кредиту — це технічне списання, а комісія по кредиту — це не технічне списання. Якби у вас не відображались списання взагалі - це одне питання, а так у вас з одного і тогож самого рахунку видно списання тільки кредиту і відсотків. Це звучить як мінімум смішно. Ви показуєте рух кошів по рахунку, і що саме показувати, а що ні - це питання не технічне, а адміністративне. Я пропрацював у банку 15 років і, повірте, знаю про що говорю. Я стверджую, що комісію банк не показує спеціально. Тому прозорістю у даному банку і «не пахне», принаймні в цьому питанні. Виходячи з цього, стає зрозумілим чому Альфа банк надзвичайно активний в рекламі споживчих кредитів та кредитних карток. Адже таких, як я — розчарованих в банку, не один, і кожного дня додається, а забезпечити постійний прихід нових клієнтів можна тільки максимально вкладуючись у рекламу.
kstatara
kstatara
22 октября 2021, 22:03
Я столкнулась с похожей проблемой в этом банке (

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке