Банк — бардак!

I00077 31 августа 2021, 15:12
Почну з того що вже років 15, як не мав ніяких споживчих кредитів, крім кредитний карток моно і привату, і їхніх же розстрочок і купівль частинами.
Кредитний рейтинг в УБКІ — 520!
Жодних прострочок чи заборгованостей не мав і не маю.
Минулого тижня вирішив купити деяку побутову техніку у розстрочку і, оскільки магазин на який випав вибір не співпрацює з розстрочками моно та привата, вирішено було спробувати отримати кредит у альфа-банку, який пропонувався на сайті.

На цьому весь позитив закінчився. :)
Далі замість заявлених на сайті 20 хвилин на прийнятя рішення пройшов майже весь день, але під вечір зателефонувала дівчинка і почала задавати багато питань, від моїх доходів і статків, до телефонів рідних і колег. Мабудь тільки про те, що їв на обід не спитала, але декілька разів перепитала чи згоден я на обробку персональних даних. :)
Також виявилось, що розстрочка не така вже й безвідсоткова, а з обслуговуванням за інформування та страхуванням життя.
Витративши на цю балачню півгодини, через пару хвилин отримав відмову у кредиті.
Ну ладно, не було кредитів і не буде, подумав я.
Але сьогодні, в принципі очікувано :), отримую дзвінок від робота з пропозицією отримати дуже вигідну кредитну карту РЕД.
Вирішую йти до кінця і погоджуюсь, отримую смс з посиланням, заповнюю форму — і очікувано знову отримую відмову. :))))))

Питання до підтримки банку?
Яким чином я можу видалити свою анкету з БД вашого дуже клієнтоорієнтованого банку?
Дзвінка на ГЛ буде достатньо?
1 сентября 2021, 13:14
Згідно зі ст. 15 Закону України «Про захист персональних даних» персональні дані підлягають видаленню або знищенню у разі закінчення строку зберігання даних, визначеного згодою суб’єкта персональних даних на обробку цих даних або законом.
Відповідно до Постанови Національного банку України №601 від 08.12.2004р. «Перелік документів, що утворюються в діяльності Національного банку України та банків України, із зазначенням строків зберігання» банк зобов’язаний зберігати документи у встановлені законом строки.
Крім того, слід звернути увагу на Лист Міністерства юстиції України №5543-0-33-13/6.1 від 26.04.2013 року, яким роз’яснено, що відкликання згоди на обробку персональних даних можливе лише стосовно майбутньої обробки персональних даних, але не тих даних, які вже були оброблені. Рішення та процеси, які були здійснені під час обробки персональних даних, не можуть бути анульованими.
Враховуючи викладене інформуємо, що АТ «АЛЬФА-БАНК», навіть після закриття рахунків клієнта, зобов’язаний зберігати персональні дані у термін, обумовлений чинним законодавством. Таким чином АТ «АЛЬФА-БАНК» на даний час не може задовольнити Ваше прохання щодо видалення Ваших персональних даних.

Sense Bank
Sense Bank
31 августа 2021, 15:28
Так, в цій ситуації треба розібратись. Якщо у вас не було оформлено успішно жодного продукту в нашому банку, то карта клієнта у нас не буде створена. Напишіть нам в особисті повідомлення ваші ПІБ та ІПН, ми перевіримо і допоможемо
I00077
I00077
1 сентября 2021, 16:24
Зрозуміло, що відносно неадекватної поведінки вашого обладнання вам сказати нічого. Дякую за відповідь.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке