Не клієнтоспрямованість, жахливе обслуговування

ZlataLoginova 25 марта 2021, 23:28
Сьогодні 25.03.2021 подзвонила на гарячу лінію банку так як моя карта була заблокована, про що звісно ж мене не було повідомлено ні смс ні по телефону, і мій роботодавець не міг нарахувати мені зарплату. На лінію вийшла співробітниця кол центра і вже з замовитим тоном привіталась. Спершу виявилось, що ніби моя карта не прив’язана до номера телефону, а як мені приходять смс на вайбер співробітниця мені нічого не відповіла, весь час підганяла, і коли справа дійшла до того, що мене спитали яке зарахування було останнім на моїй карті, я відповіла вірну суму, так як дивилась в робочому кабінеті, співробітниця фиркнула на мене, сказала що не правильно і попрощалась, я попросила її спинитись та дати мені змогу задати ще декілька питань, але дівчина просто скинула трубку і більше мені кол-центр не відповідав і я змушена завтра йти фізично в банк з документами та виясняти цю проблему
26 марта 2021, 10:00
ZlataLoginova, вкажіть, будь ласка, свій ІПН в приватному повідомленні для перевірки інформації.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Не клієнтоспрямованість, жахливе обслуговування