Нанесли орбітальну гематому та зламали палець у Альфа Банку

mariamaria 5 марта 2021, 18:55
Сьогодні 5.03.2021 при спробі вияснити подробиці блокування моєї дебітової картки за адресою м. Києві Велика Васильківська 100 співробітники С Б Альфа Банку нанесли мені тілесні ушкодження у вигляді орбітальної гематоми під ліве око, та зламали фалагу великого пальця на лівій руці!
Про що Я повідомила до поліції через цілодобову службу 102 та у відділені Голосіївського Ру було складено протокол!
Наразі мною подано заяву, щодо внесення повідомлення до єдиного реєстру досудового розслідування за ч.1 ст 296 КК України! Та Я була обстежена лікарем травматологом у приймальному відділенні чергової лікарні Голосіївського Району, про що було складено відповідну довідку!
Наразі Я з утруднення друкую одним пальцем це повідомлення, та ледь ледь бачу монітор одним оком!

Така зневага до громадян України співробітниками Альфа Банка підриває авторитет банків та держави взагалом!
Мої законні очікування на справедливість виявилися марними, адже всі чинники регулювання картками знаходяться поза межами впливу клієнті Альфа Банку
9 марта 2021, 16:00
mariamaria, щодо вашого звернення вам був здійснений дзвінок для уточнення і врегулювання ситуації, що склалась. На жаль інформація вами не була надана для перевірки та не була підтверджена.

zig4free
zig4free
6 марта 2021, 7:36
В отделениях банка камер полно. Вы как бы уже идентифицированный банком клиент. Очевидно подобная писанина направленна на порчу репутации банка.

18 марта 2021, 1:57
Альфа Бот! Работаете комментатором под разными никами!
byldozer
byldozer
13 марта 2021, 11:47
Насколько я знаю там «милые дяденьки «работают. Поэтому что бы они отказали Вам в обслуживании и выпроводили нужно «реально хамить и козлить» :). Если такое бы произошло — то они бы первые на Вас подали заяву как минимум за хулиганство
18 марта 2021, 1:54
Вы Альфа Бот! Читайте внимательно отзыв! И не лезет по своими глупыми комментариями к людям!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Нанесли орбітальну гематому та зламали палець у Альфа Банку