Nadya Mydrak 10 февраля 2021, 10:40
Альфа банк в період дії карантину нарахував штрафні відсотки по картці. Це неприпустимо під час дії карантину і місяць після карантину. Жоден банк, з яким я співпрацюю цього собі не дозволив, а навпаки йшли на зустріч, «заморозили» суму, яка в прострочці. На даний час я на біржі праці, що можу підтвердити довідкою. А Альфа банк щомісяця нараховував відсотки по картці- за користування кредитом і розрахунково-касове обслуговування. Проти цього я не заперечувала, хоча сама картка заблокована і кредитний ліміт недоступний. 20.01.2021р. як тільки появилась можливість, я повність закрила прострочку. І 20.01.2021 р. банк ще списав відсотки за прострочену заборгованість. Це вже шахрайство. Злодії!!! Ви думаєте що клієнти не переглядають виписок по картці і цього не побачуть! Не порушуйте Закон України. Він один для всіх банків.
10 февраля 2021, 12:28
Nadya Mydrak, відповідно до норм Закону України №591-IX у разі виникнення простроченної заборгованності в період карантину з 1 березня 2020 року по 28 лютого 2021 роки + протягом 30-ти календарних днів після закінчення карантину Альфа-Банк не нараховує штрафи і пені за вказаний період. Нарахування відсотків і щомісячних комісій здійснюється відповідно до умов договорів.

Nadya Mydrak
Nadya Mydrak
10 февраля 2021, 13:34
Ну і? Закон процитували і що з того? Відміняйте штраф, бо буду звертатись в правоохоронні органи. Ви ж самі собі суперечите: відповідно до норм Закону України № 591-IX у разі виникнення простроченної заборгованності в період карантину з 1 березня 2020 року по 28 лютого 2021 роки + протягом 30-ти календарних днів після закінчення карантину Альфа-Банк не нараховує штрафи і пені за вказаний період. Ви мені нарахували відсотки за прострочену заборгованісь!!! Це є чорним по білому відображено в виписці. Немічні тільки і можете відписку написати, не розібравшись в ситуації. Я цього так не залишу
iona43
iona43
11 февраля 2021, 12:50
Nadya Mydrak «Я цього так не залишу» — и правильно сделаете. Я не знаю о какой сумме идет речь и договор не читал, но есть много случаев, когда при поддержке юриста удавалось добиться ситуации, когда выплачивается только тело кредита

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Альфа банк шахраї, які порушують діюче законодавство України, обманюють своїх клієнтів!!!