воруют гроші

сергей Потапенко 9 декабря 2020, 19:16
27.11.2020р. у відділені банку в м.Києві бул.Шевченка 2 робив операцію, по обміні валюти.
Касир Анісенкова С.О. зняла двічі з картки гроші в національній вілюті ( при цьому спочатку малу суму, а другий раз значно більшу), та видала мені потрібну суму. Але через день я, помітив, що з картки пропало 551 грн. При зверненні до колцентру банка 30.11.2020 оператор відповів, що це комісія за обслуговування на касі більш ніж 2 рази. Скаргу прийняли, але відповіли, що гроші мені не повернуть, бо касір не повинна знати скільки раз я знімаю гроші і результати перевірки мені повідомлять не будуть. Отже за рахунок дій оператора з мене взяли комісію (мабуть собі на премію?), яку мені повертати не збираються. Отже будьте уважні в банку працюють шахраї.
10 декабря 2020, 13:32
serpo72, нажаль касир не може перевірити скільки разів ви отримували готівку у касі відділення. Комісія вказана у тарифах, які видавалися разом з карткою, також вони є на сайті банку: https://alfabank.ua/upload/Tarrifs_Zero_new_25.05.2020.pdf

Варіанти вирішення питання відправили вам в особистих повідомленнях. Зі співробітником Контакт-Центру проведемо роботу.

Smartlor109
Smartlor109
10 декабря 2020, 0:52
Мені шкода клієнта.Я вважаю, що касир повинна була попередити клієнта про комісію за зняття готівки більш,ніж 2 рази у касі ,ти більше що і комісія не маленька 2.5%. Але зараз настільки не компетентні і байдужі більшість співробітників в Альфа банку, що такі ситуації дуже масові.Та й банк на цьому гарно заробляє.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке