Поганий веб-сервіс

Pavlikivsky30 9 декабря 2020, 10:44
Додаток банку SENSE SUPERAPP дуже погано працює — не реагує на відбиток пальця, поганий функціонал порівняно з попереднім. Після кількох моїх операцій в Інтернеті картку щораз блокують, це мені дяка за сплату 1% від фінансових ризиків. Мої ж гроші захищають від мене, часто здійснють неправомірні списання, і все списують на вади системи, яку давно вже треба поміняти
9 декабря 2020, 12:38
Pavlikivsky30, про проблему з відбитком знаємо, технічна підтримка займається цим питанням.

На жаль, кількість шахраїв з кожним днем ​​зростає і банк змушений вживати заходів для збереження коштів клієнтів. У разі виявлення операцій з ризиковою ознакою, СБ банку може заблокувати карту до моменту звернення клієнта. У даній ситуації проявили, можливо на ваш погляд, зайву пильність. Але хотіли, як краще.

Всі списання і нарахування по картці здійснюються згідно тарифів та ДБО.

9 декабря 2020, 23:15
У мене в цьому додатку не відображаються всі картки,а та,що відображається не реагує ,коли на неї нажимаєш.Квитанцію розпечатати неможливо.Додаток постійно зависпє.Це єдиний додаток серед усіх банків з якими я працюю в якому платити за Укртелеком треба платити не по номеру тел. , а треба вводити реквізити Укртелекому.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке