Некомпетентність при обслуговуванні

Pavlikivsky30 8 декабря 2020, 21:40
Сьогодні, 8 грудня 2020р., система Альфа-Банку стягула з мене 115 грн.за готівкові операції, хоча у минулому звітному періоді я це не робив. Також списало 60грн за обслуговування картки старого взірця, хоча сьогодні я перейшов на картку Red, де цієї комісії вже нема. Коли я звернувся в службу підтримки, мені дали різні пояснення цього: то я не вніс всю суму для погашення боргу, який виник після покупки 11 листопада (від тієї дати навіть 30 днів не минуло, а за покупки дається пільгового періоду в 62 дні!), то списання відбулися через готівкові операції 2 листопада, хоча мені вже списали за них комісію минулого звітного періоду. За цей період мені мали нарахувати від 8 листопада до 8 грудня, за усе раніше всі комісії я вже сплатив, а за цей місяць готівких операцій не робив, лише покупку 11 листопада. Тому прошу Банк повернути мені надмірно списані комісії (115 і 60 грн.), бо їх стягнення порушує умови червоної картки Red (якщо вони, звісно, не фікція) і ображає мене як клієнта
PS за логікою оператора Банку мені нині нарахували комісії 115 грн. за готівкову операцію, здійснену 2 листопада, у сумі 20грн., а коли в жовтні я зробив готівкову операцію на 4000грн, а комісія, знята у листопаді, складала 95грн…
9 декабря 2020, 12:23
Pavlikivsky30, згідно ДБО, п. 3.4.23.:… Зміна умов обслуговування здійснюється… у разі Перевипуску Основної картки з ініціативи Банку… в перший операційний день Платіжного періоду.

Тобто після перевипуску картки зміна тарифа відбувається після найближчої розрахункової дати.

Далі, згідно п. 3.4.7.1. Дія Пільгового періоду не розповсюджується на суму ...(д) переказу з Рахунку на будь-який інший Рахунок в тому числі рахунок, що відкритий Клієнту в будь-якому іншому банку України (послуга «Переказ з карти на карту»).

У п. 3.4.13. вказана черговість повернення заборгованості. Готівкові операції погашаються в останню чергу. Якщо ви не бажаєте сплачувати відсотки за ці операції, вам необхідно повністю погасити заборгованість по картці.

Вказані вами комісії списані коректно.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Некомпетентність при обслуговуванні