Обман клієнтів і некомпетентність праціників

otmu4ka 9 октября 2020, 17:54
Отделение по адресу: Львов, ул. Чайковского, 33
При відкритті депозиту, працівник банку запропонував мені відкрити пакет карток Platinum Black, при цьому на 100% переконував, що ці картки будуть безкоштовними в обслуговуванні при моїй сумі депозити. Картки мені взагалі не були потрібні, але в цьому банку, чомусь під депозити не відкривають звичайні поточні рахунки. Тепер коли термін депозиту закінчився, я дізнаюсь про якусь комісію в розмірі 100 грн. за обслуговування цього пакету. Працівник, який впарив мені цей пакет вже звільнився, а новий працівник розводить руками, що от нарахувалась плата і я її мушу погасити, щоб закрити ті картки, бо інакше плата буде нараховуватись кожен місяць в розмірі 100 грн.
Якщо я прийшла в банк і хочу лише депозит, то для чого я маю відкривати картки, якими не хочу і не планую користуватись і за це ще потім платити кошти?
Реально не рекомендую користуватись послугами даного банку: некомпетентність працівників, відкриття додаткових продуктів, які клієнту непотрібно, але без них неможливо отримати бажаний продукт і за які потім клієнту ще необхідно заплатити, хоча ними ніколи і не користувався. А потім ще необхідно просити закрити цей продукт, щоб ще більше не влетіти в мінус, хоча як можна нараховувати в мінус плату, по платіжній картці, по якій ніколи не було руху коштів і нуль на рахунку.
12 октября 2020, 16:43
otmu4ka, після закінчення депозиту його сума та відсотки виплачуються на поточний або картковий рахунок. Оскільки зняття готівки з поточного рахунку відбувається з комісією 1%, ми пропонуємо відкривати картку для безкоштовного отримання суми.

На момент відкриття вами депозиту банк пропонував для оформлення пакети банківських послуг «Сomfort», «Ultra», «Platinum Black» з тарифами: https://alfabank.ua/upload/Tarrifs_comfort_ultra_black_do_250520.pdf
Умови безкоштовного обслуговування вказані у п.1.

Вибачте за неповну консультацію співробітника відділення, суму 100 грн. завтра зарахуємо на ваш картковий рахунок.

Зараз ми пропонуємо пакети банківських послуг «White»/ «Black»/ «Graphite» з тарифами: https://alfabank.ua/upload/Tarrifs_White_Black_Graphite_25.05.20.pdf

9 октября 2020, 18:55
«Чому працівники Вашого банку такі некомпетентні і не знають тарифів продукту, який відкривають клієнту?»

А может сотрудники всё прекрасно знают и понимают - ведь при всей бесплатности этих карт
с вас всё-таки банк смог содрал 100 гривен за один месяц.
otmu4ka
otmu4ka
9 октября 2020, 19:00
Як це проблема вирішена банком, що за наглість? Кошти мені банк не повернув за послугу, якою я не користувалась!!!
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
9 октября 2020, 19:51
І, скоріше, не поверне. Тут треба доводити у суді, що ви не замовляли цю послугу. Якщо це вдасться, то у примусовому порядку можна щось отримати від банку. Але 100 грн. - це не ті кошти, заради яких є сенс цим займатися.
xenium777
xenium777
9 октября 2020, 22:06
Тут ключове слово «депозит». Працівник Вам правильно сказав, що якщо будете тримати в банку такий депозит, тоді карта буде безплатна. Але депозит Ви зняли і карта стала відразу платна. Альфа - вона така...

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Обман клієнтів і некомпетентність праціників