Найгірше, що зі мною сталось

KatyaT 1 октября 2020, 19:26
Сервіс Альфа-банку… доводить до сліз. Як у банку з такою кількістю клієнтів неможливо поспілкуватися з оператором і швидко отримати відповідь на хвилюючі запитання, що стосуються втрати коштів? Гаряча лінія зовсім не ефективна. По-перше, вона платна! По-друге, робот Алла відверто дратує тим, що зовсім не розуміє запитання. Вже тричі намагалась скористатись, була просто розчарована! До оператора іншого банку, в банкоматі якого знімала кошти, додзвонилась за 2 хвилини та отримала кваліфіковану відповідь та пораду. До свого ж банку… довго намагалась знайти телефон гарячої лінії, два номери виявились неефективними, на третій, зрештою, додзвонилась, потім боролась із роботом, який все не міг зрозуміти питання і завершив дзвінок! Тоді знайшла в додатку чат, де вся переписка зайняла 30 хвилин! Оскільки відповіді отримувала через 3-4 хвилини. Добре, що був робочий час і мені вдалось знайти відділення банку, де надали відповідь і заспокоїли. Направду, якби у мене була можливість, то я би відмовилась від послуг такого банку! Ми зараз всі йдемо до автоматизації та роботизації процесів, але у випадку з Альфа банком- це недоречно...І я б сказала, просто провально. Всі мої колеги, що користуються послугами банку, теж страшенно обурені цією ситуацією із зв'язком і ми неодмінно будемо підіймати питання про переведення зарплатного рахунку до іншого банку, який зможе зробити наше користування послугами комфортним та зручним, а не сповненого непорозумінь і роздратування!
5 октября 2020, 16:02
Доброго дня. Нам дуже шкода, що звернення до банку викликало у вас такі емоції.
Банк пропонує різноманітні канали, куди клієнт може звернутися за консультацією:
— Чат у мобільному додатку чи на сайті банку. Перепрошуємо, що відповідаємо інколи кілька хвилин. Все це через велику кількість звернень.
— Скайп (безкоштовно)
— 3344 з мобільного (2 грн. за весь дзвінок).
— 0 44 494 01 01 (по тарифам оператора).
— Соц.мережі та месенджери.
— Відділення.
Якщо телефонуєте на гарячу лінію, роботу Аллі необхідно чітко та максимально лаконічно озвучити своє питання. Тоді вона швидко переключить на потрібну лінію. На жаль, ми не змогли перевірити, що у вас не вийшло в IVR-меню, не додзвонились для з’ясування деталей.
Але ми зробимо все можливе, щоб наступного разу ви були задоволені сервісом.
Полезный комментарий
Zhmunya 1 октября 2020, 22:24
Связь с банком по скайпу alfabank_ua бесплатна. Для робота АЛЛЫ достаточно простой фразы: «Операции по карте» и вас соединят со специалистом. Никогда не возникало проблем с дозвоном в колцентр за 8 лет, а вы наверное первый раз звонили и в панике, поэтому так вышло - первый блин комом как говорится.

Zhmunya
Zhmunya