Некомпетентні працівники

vitali21 11 сентября 2020, 21:21
Я звернувся у відділення банку для отримання карточки віза Пакет Black. Однією з метою було те, що в мене була попереду подорож і я хотів скористатися вигодами карти Visa Signature, але із-за некомпетенції працівника банку та відсутністю достатньої читкої інформації на сайті я потратив кошти на незаплановані покупки та по факту лише частково зможу нею скористатися. Чому? Доказів некомпетенції було багато наведу лише основні, які допоможуть іншим не «попасти»
1. Спочатку мені повідомили та виписали 2 додаткові картки повідомивши, що вони безкоштовні. На справді лише 1 безкоштовна. (другу вчасно деактивували).
2. Повідомили мені, що для користування безкоштовно додатковими послугами в аеропорту перший раз одна із послуг надається потім для активації необхідно зробити оплат за 10 днів до вильоту на 10000 грн. На справді перший раз по одній послузі безкоштовно, а потім необхідно, щоб до вильоту за 10 днів пройшла не оплата, а списання, а між ними різниця мінімум 1-3 РОБОЧІ дні. Тобто оплати необхідно зробити мінімум за 11-13 днів до вильоту, а краще ще раніше.
3. Мені повідомили, що додаткову карту яку я оформив на дружину (на один рахунок) теж матиме додаткові привілеї якщо я витрачу 10000, а НІ потрібно з одного рахунку по обом картам потратити по 10000 грн тобто 20000 на двох.
4. Не всі розрахунки в ці 10000 враховуються і підраховувати потрібно вручну самостійно і інтуїтивно. Тому що в банку мені рахували по одному в онлайн підтримці по іншому, в мене получилось ще інакше.
Результат — потратив кошти на незаплановані придбання, а сервісом скористаюсь на 25%. КЛАС ДА!!!

Sense Bank
Sense Bank