Банк знов обманув

Pavlikivsky30 25 августа 2020, 23:18
З нагоди Дня Незалежності Банк знов вирішив трошки підзаробити на бідолашних клієнтах, створив святковий настрій, нічого не скажеш.
За моєю кредитною карткою розрахункова дата цього місяця припала на 25 серпня 2020р., після трьох днів вихідних. Внести суму погашення я не мав змоги у банківський день, щоб гроші зарахувалися на інший банківський день, тому вніс усю необхідну суму 24 серпня, у вихідний день, на свій страх чи ризик, не знаючи, чи ці кошти пройдуть по рахунку. Але сьогодні рано я побачив, що вони пройшли і я зрадів, як виявилося згодом, зашвидко і даремно. Мені нарахували обов'язковий платіж 544грн за готівкові операції, хоча я не робив готівкових операцій минулого місяця. Коли я звернувся у службу підтримки, мені пояснили, що так «вирішила» їхня система, на яку вплинути не можна. Що це за система така, яка рахує як сама хоче? Минулого місяця по рахунку не пройшло 10 тисяч, але комісія була удвічі більшою, ніж цього, а тепер пройшла вся сума, а комісія не особливо зменшилася (з 1000 до 500грн). Чому? Чи проходять платежі по рахунку, чи не проходять, все вирішить чудо-система??? Не бажаю більше обслуговуватися в цьому жахливому псевдо-банку.
Дякую альфа-банківці за такий «чудови» подарунок на День Незалежності від вашої самостійно думаючої системи, ви «справжні патріоти»!
26 августа 2020, 10:29
Pavlikivsky30, наша «система» так не вирішувала. У ДБО банку вказано у якій послідовності розподіляються кошти для погашення заборгованності. Відсотки списалися через те що по картці існує заборгованність, яка виникла внаслідок проведення готівкових операцій. Якщо ви не бажаєте сплачувати відсотки по картці, вам необхідно погасити всю суму заборгованності.

3.4.13. Повернення заборгованості за Договором здійснюється згідно з наступною черговістю:
1. сплата суми простроченої Несанкціонованої кредитної заборгованості за відновлювальною кредитною лінією;
2. сплата суми простроченої Санкціонованої заборгованості за відновлювальною кредитною лінією, що повертається Клієнтом шляхом здійснення ОМП, враховуючи проценти;
3. сплата суми простроченого Обов’язкового рівного платежу включаючи проценти та комісії в наступному порядку:
• сума простроченої комісійної винагороди за надання виписок по Рахунку.
4. сплата суми Обов’язкового рівного платежу:
• сума комісійної винагороди за надання виписок по Рахунку.
5. сплата суми ОМП за схемою погашення мінімальними платежами (ОМП); сплата суми Несанкціонованої кредитної заборгованості за відновлювальною кредитною лінією, що повертається Клієнтом шляхом здійснення ОМП;
6. сплата пені за користування простроченою сумою Несанкціонованої кредитної та Санкціонованої заборгованості, за відновлювальною кредитною лінією, що повертається Клієнтом шляхом здійснення ОМП, враховуючи проценти;
7. сплата штрафу за прострочення сплати ОМП за схемою погашення мінімальними платежами (ОМП);
8. сплата штрафу за прострочення сплати Обов’язкового рівного платежу;
9. Дострокове повернення суми кредитного ліміту, що використаний в пос-терміналах пунктів продажу товарів та послуг на розрахункову дату останнього розрахункового періоду;
10.Дострокове повернення суми кредитного ліміту, що використаний для отримання готівкових коштів в банкоматах та/або касах Банку/інших банків на розрахункову дату останнього розрахункового періоду;
11.Дострокове повернення суми Кредитного ліміту, що використаний в пос-терміналах пунктів продажу товарів та послуг;
12.Дострокове повернення сум Кредитного ліміту, що використаний для отримання готівкових коштів в банкоматах та/або касах банків та інших комісій, зазначених в Тарифах, які є невід’ємною частиною Договору.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке