Шахраї

Nataliia31 3 августа 2020, 9:20
Замовила карту World of Tanks, заплатила за неї 200 грн, зареєструвала. Провівши пару платежів з карти і на карту, зрозуміла, що вона мені не підходить, т.я. комісія занадто велика. Вирішила закрити, але виявилось, це не так просто. В приложенні немає можливості закрити карту, що вже є грубим порушенням, дозвонитись не можливо. На другий день побачила баланс — мінус 200 грн..!!! Пишу в підтримку, щоб закрили карту, кажуть, що треба погасити заборгованість 200 грн. Виявляється, вони вже бігом зняли оплату за річне обслуговування. Пробую їм пояснити, що нема ніякого обслуговування, бо я лише один день провела пару тестових платежів і хочу закрити, т.я. вона мені не підходить, але в приложенні немає функції, щоб закрити. Потім зрозуміла, що нормальне людське звернення і спілкування, це не для них. Ім по-барабану репутація, рейтинг і взагалі, невідомі такі властивості, як честь і совість. Вони готові вдавитися за 200 гривень, це просто смішно і дуже низько. Заплатила за карту 200 грн, тепер ще намалювали 200 грн, за що ??? І чому воно так має бути..??? Я вже підготувала офіційний лист в НБУ, а також вирішила розповсюдити інформацію по всіх соцмережах, щоб люди трималися подальше від цієї шаражкіної контори шахраїв.
3 августа 2020, 10:44
Nataliia31, доброго дня. Випуск картки World of Tanks безкоштовний. Проте, ви сплачуєте 200 грн. за річне обслуговування картки. Плата списується одразу після її активації. Якщо на момент списання на картці немає коштів, плата стягується за рахунок несанкціонованої заборгованості. Для закриття рахунку необхідно погасити заборгованість і подати запит на закриття через один із доступних каналів клієнських звернень. Додатково пишемо у приватні повідомлення.

3 августа 2020, 9:42
Вы заплатили за карту 200 грн, то есть уже их потеряли, пользовались картой лишь день, выяснили что для вас велика какая то комиссия, и теперь ещё банк виновен в том что снял 200 грн за обслуживание карты, вы договор вообще читали когда ее оформляли, или так, крестик поставили, как в старые добрые)Уже не 90е пора адаптироваться.
Nataliia31
Nataliia31
3 августа 2020, 14:20
Извините, с роботами не общаюсь.
3 августа 2020, 20:50
Извиняю)