постійні дзвінки від Альфа Банку щодо чужого кредиту, погрози і шантаж

Vasyln1 9 июля 2020, 20:57
Навіть не являючись клієнтом цього банку я вже отримав «гарний» досвід щоб цього ніколи не зробити в майбутньому. Ні в якому разі не майте справи з цією шаражкіною конторою, Це шантажисти і вимагачі. Злодії.
Мені дзвонять кожен день з різних номерів по багато разів на день з вимогою повідомити боржника про борг, також шантажують якимись статтями і навіть вимагають оплатити борг за боржника. Також постійно телефонують і кидають слухавку. Я не брав ніякого кредиту, не є клієнтом Альфа банку і ніколи не був. і ніякої поруки по чужому кредиту не підписував. Мій номер без мого відома і моєї згоди банк додав в свою базу, і здійснює протиправні дії. Я звернувся до служби підтримки Альфа Банку на сайті с проханням видалити мій номер з бази і припинити дзвінки по чужому креду.
На що отримав відповідь: «Ваш номер був вказаний боржником як контактний номер телефону. Після погашення заборгованості дзвінки припиняться. „
Але я не давав ніякої згоди ні на оформлення чужих кредитів ні на внесення мого номеру телефону як контактного. Взагалі я не маю ніякого відношення до чужих боргів і проблеми непогашення це проблема банка і клієнта а не моя. На вимоги видалити мій номер з бази або підказати процедуру як це можна зараз вирішити знову отримав ту ж саму відписку від служби підтримки, “Ваш номер був вказаний боржником як контактний номер телефону. Після погашення заборгованості дзвінки припиняться. „
Тобто банк продовжить шантажувати і тероризувати геть невинних людей які не є боржниками. Оцінка банку ЖАХЛОВО. Але є ще надія що є адекватні люди в банку що зможуть в цьому допомогти на цьому сайті мінфіну.
10 июля 2020, 10:38
Доброго дня, Vasyln1. Нам дуже шкода, що відбулась така ситуація. Вкажіть, будь ласка, Ваш мобільний номер телефона в особистому повідомленні, на який отримуєте дзвінки.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / постійні дзвінки від Альфа Банку щодо чужого кредиту, погрози і шантаж