Жахливий банк

Matilda3 19 июня 2020, 17:44
Доброго дня.
Як на мене це жахливий банк, не все правда Но є нюанси.
В першу чергу це гаряча лінія, яка стала платною, дочекатись зв‘язку з оператором переслухавши всі пункти в кінці так і не отримати повну інформацію.
Онлайн чат, на справді дуже зручно ( було з самого початку як його ввели), на даний час писати туди немає ніякого сенсу, таке відчуття, що спілкуєшся сама з собою. Ніякого оператора не підключають, а якщо і підключать то через пару годин, або на наступний день. Як на мене банк почав деградувати.
Також, хочу підмітити, що оператори які дзвонять і нагадують, що потрібно погасити кредит завчасно БО ПЕРЕДАДУТЬ СПРАВУ КОЛЛЕКТОРАМ, і вся розмова іде на повишеному тоні ( розмовляли як з г****м, вибачте за такі слова), після тонною як я сказала, що мене звільнили з роботи у зв’язку з карантином і немає змоги платити я почула відповідь, що я ПОВИННА сплатити, і що я ПОВИННА у когось позичити ці кошти до 16:00 год тому шо вона передасть все коллекторам.

Як на мене, не коректно так розмовляти з клієнтами банку.
22 июня 2020, 9:03
Доброго дня, Matilda3. Перепрошуємо за цю ситуацію. Для того, щоб була можливість більш детально розібратись, вкажіть, будь ласка, Ваш мобільний номер телефона в особистому повідомленні.

Zhmunya
Zhmunya
21 июня 2020, 23:20
Звоните по скайпу или из приложения Альфа-Мобайл и будет бесплатно.
Вы когда кредит расходовали не предпологали что можете потерять работу или заболеть? В жизни все может произойти и об этом нужно думать заранее делая резервы и сбережения на такие случае, а не упрекать банк, что он требует свое и не входит в ваше положение.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке