Прив'язали фінансовий номер, яким я не користуюся 5 років!?

ALL07 3 июня 2020, 18:53
Замовив картку «White», забирав у відділенні по вул. Сагайдачного в Києві. При активації картки виявилося, що прив'язали мій недійсний номер телефону, як фінансовий, це при тому, шо я його не називав, всі дзвінки робив з мого актуального телефонного номеру, і ніколи не був клієнтом даного банку до цього, як так можна!? В банку просидів, мабуть, більше години, співробітниця активно дзвонила на гарячу лінію з мого телефону протягом цього часу, як виявилося ліня платна. Гаряча ліня радила змінити фінансовий номер через банкомат, але як я його зміню, коли в мене не активована картка, а для активації потрібно підтвердження з мобільного, яким я не користуюся 5 років!?!?
Дуже сподіваюся, що це випадкове непорозуміння і внести коректні дані для банку не представляє великої складності (хоча, в це не дуже віриться після спілкування з персоналом).
Отаке перше враження про цей банк. Можливо й останнє.
Полезный комментарий
ALL07 3 июня 2020, 21:25
Проблему вирішено. Не так оперативно як би того хотілося, проте до кінця доби я отримав доступ до онлайн банкінгу. Маю сподівання, що це останнє наше непорозуміння.

ALL07
ALL07
3 июня 2020, 21:25
Полезный комментарий
Zhmunya
Zhmunya
3 июня 2020, 21:46
Надо было изменить анкетные данные за одно и проверить, что у них числится по вам в отделении без звонков. Потом будете проходить удалённую идентификацию и вылезет еще какой-то баг.
Эта процедура длится 5-10 минут. Но я так понял вам попался не очень толковый сотрудник, что это заняло час.
В отделении должен быть телефон поддержки бесплатный — красный на стене обычно в зоне банкоматов.

Курс валют в Сенс Банке

USD 40.55 41

Курс валют в Сенс Банке

USD 40.55 41
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Прив\'язали фінансовий номер, яким я не користуюся 5 років!?