Банк призначив мене відповідальною за чужий кредит

IuliaLebid 31 мая 2020, 5:35
Моя подруга взяла кредит в банку. Я до кредиту не мала ніякого відношення, ніяких паперів не оформляла, підписів ніде не ставила, подруга моє прізвище та телефон ніде не вказувала. Я це точно знаю, бо допомогала їй з оформленням документів. Подруга до карантину працювала в дитячому кафе. Кафе закрили. Гроші закінчились — не змогла проплатити в строк чергові платежі. На дзвінки з банку відповіла, що з першої зарплати все погасить. Іщо робить банк? Він через компетентні органи (скоріш за все) виявляє по номеру телефону подруги кому вона най частіше дзвонить. Знаходить мій номер телефону, і тепер кожен день телефонує МЕНІ (!) чому це моя подруга не відповідає на дзвонки. « Якщо вона не буде брати слухавку — будемо телефонувати Вам!» Оце так відповідь на моє обурення! А нічого, що це вторгнення в особисте життя людини, яка не має ніяких відношень до чужого кредиту?!
1 июня 2020, 8:41
Добрый день, IuliaLebid. Приносим свои извинения за данную ситуацию. Уточните, пожалуйста, Ваш мобильный номер телефона, на который поступают звонки, в личном сообщении.

IuliaLebid
IuliaLebid
3 июня 2020, 20:15
Спеціально зробила паузу на 2 дні, думала що Ви на них подієте, - банк дзвонив 3 рази! Щось треба робити.
Мій номер 0973731122 Лебідь Юлія
Sense Bank
Sense Bank
4 июня 2020, 8:40
Доброго ранку, IuliaLebid. Взято в роботу.

Курс валют в Сенс Банке

USD 40.55 41

Курс валют в Сенс Банке

USD 40.55 41
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Банк призначив мене відповідальною за чужий кредит