Стосовно роботи Альфа Банку

Доброго Всім Дня! Вже починаючи з 2010року потрапила я до Альфа банку, щоб замовити кредитку «Максимум Готівка» для вільного зняття готівки в будь-якому банкоматі, оказується без комісії і безкоштовно оформила кредитку, як тільки була в мене необхідність щось придбати, я розуміла, що до зарплати 2неділі, а кредитка виручає, і тоді як зявляються гроші, я могла спокійно їх повернути на місце, всі питання, які в мене з'являтись, оператори відповідали внятно і зрозуміло, карток було більше ніж 5штук, і Ви знаєте, що, всі рахунки закриваються в самому банку по власній ініціативі, і пишеться заява на закриття рахунку, і через деякий час можна прийти і взяти довідку про закриття рахунку, навіть можна взяти розпечатку по своїм операціям і бачити всі свої плюси і мінуси… Тобто, умови роз'ясненні і правила зрозумілі. Проблем не було! тобто як на мене, безпроблемний Банк!
28 мая 2020, 9:45
Доброго дня, IrinaSolnischko. Дякуємо за Ваш відгук. Ми намагаємось, щоб послуги та продукти Банка були максимально комфортними для клієнтів. Для нас дуже важливо, що Ви обрали саме наш Банк, і отримаєте переваги від користування кредитною картою. Дякуємо!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке