Жахливе обслуговування кредитної картки

vkrasnozhon 25 мая 2020, 15:05
1. Чи може мені хтось пояснити, як з карти «максимум-готівка» може зніпатись відсоток за зняття готівки??? відколи у вас таке з'явилось? за умовами договору зняття готівки з цієї карти відбувається безвідсотково!!! 2. як так вийшло, що кредитний ліміт, який в мене був завжди 20000, раптом став 22000? чому мені підвищили ліміт і не повідомили мені про це? коли це відбулось? за якого дідька ви знімаєте плату за м-банкінг і замість важливої інформації, надсилаєте мені різний спам у вигляді реклами? я повинна платити вам за вашу рекламу? ви впевнені? 3. Комісія за поповнення в банкоматі- 15,00 — це якийсь жарт? 4. коли ви видалите вашого бота Алочку, який лише дратує своєю тупістю і не допомагає у вирішенні проблем?
25 мая 2020, 15:30
vkrasnozhon, надійшліть, будь ласка, ваш ІПН в особисті повідомлення, перевіримо.
Полезный комментарий
Sense Bank 25 мая 2020, 17:12
Vkrasnozhon, комісія за зняття готівки списується коли ви знімаєте особисті (не кредитні) кошти. Якщо відбувається зміна кредитного ліміта, ми відправляємо відповідне СМС-повідомлення. Замість послуги СМС-інформування ви можете увімкнути безкоштовні PUSH-повідомлення, це легко можна зробити через мобільний додаток. Поповнення кредитної картки у нашому банкоматі відбувається без комісії. А боту потрібно лише проговорити своє питання і вона з'єднає вас на необхідну лінію або самостійно вирішить ваше питання.
Додатково ваші питання обговорили у телефоній розмові, дякуємо за звернення ;)

Sense Bank
Sense Bank
25 мая 2020, 17:12
Полезный комментарий
Додатково ваші питання обговорили у телефоній розмові, дякуємо за звернення ;)

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Жахливе обслуговування кредитної картки