Чому немає реструктуризації для клієнтів під час карантину?

Countess1609 11 апреля 2020, 18:36
Доброго дня! Я клієнт Альфа Банку, в мене кредит готівкою, номер договору 501135715. Оскільки виникли певні обставини, мені необхідно зменишити фінансову нагрузку. Ще до карантину звернулася до відділення для написання заяви, надала документи. Але мені банк в реструктуризації відмовив. Як не було важко плачу, і не тільки Альафа банк без просрочок. Тепер, коли все закривається, я працюю, але ЗП зменшилась майже в двічі, бо залежить від Клієнтів, яких немає в карантин. І вся країна в схожому становищі, при цьому звертаючись на гарячу лінію банку мені відразу, навіть не запитавши моїх данних говорять, що реструктуризація зараз не можлива. Ви це навмисно робите, щоб у тих, у кого зараз немає штрафів та недоплат, вони появилися??? Щоб своїм клієнтам зіпсувати кредитну історію? Я гадаю, що зараз моя проблема є массовою. Ті, хто втратив роботу, взагалі кілька місяців платити не будуть! Інші банки активно розробляють програми полегшення для Клієнтів! Невже краще робити клієнтам пакощі, ніж підти на зустріч, та перепідписати договір, отримувати вчасно платежі??? Чекаю на Вашу відповідь!
13 апреля 2020, 9:50
Добрый день, Countess1609. Взяли в работу, уточняем.

Zhmunya
Zhmunya
12 апреля 2020, 17:48
Вы брали кредит наличными и планировали его выплачивать, если ваши планы поменялись, то это не зависит от банка. Вы обратились по поводу реструктуризации и вам отказали - что в слове нет вам не понятно. Тот кто платить не будет - испортят себе кредитную историю и это проблемы банка. То что вам надо уменьшить финансовую нагрузку, еще не означает что еще кто-то в этом заинтересован. Когда брали кредит должны были предусмотреть варианты потери работы или болезни, а не сейчас клянчить каникулы.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Чому немає реструктуризації для клієнтів під час карантину?