Чужий кредит

Dekametoksin 6 апреля 2020, 16:07
Добрий день. 27.03.2020 Ви прислали мені смс в вайбері(профіль Альфа-банку з галочкой), що фахівець банку зафіксував якоби «ПОРУШЕНУ МНОЮ ОБІЦЯНКУ», і що я маю негайно погасити заборгованість. Я пропустив це повз увагу бо подумав що можливо помилилися. Так як я ніколи в житті не брав кредити і не був клієнтом Альфа-банку. Але ні, через 4 дні мені прийшла смс що я ще досі не погасив заборгованість і тепер мою електронну характеристику передано для примусового стягнення. і вказаний номер «0800500286» — який не є гарячою лінією(при пошуку в інтернеті знайшов багато коментарів людей яким приходять подібні смс), і взагалі не зрозуміло що це за номер. А далі мені почали названювати ваші співробітники і питати чому я не погашаю заборгованість і чи знаю я «Дмитрюченко Наталію Іванівну». Коли я кажу що поняття не маю хто це і чого мій номер був вказаний і взагалі звідки цей номер у вас, ваш співробітник просто «спригнув» запитавши де я живу. На питання нащо ця інформація зі мною попрощались і поклали слухавку. і так вже 4 рази. А сьогодні мені вже двічі зателефонували і сказали що я являюсь чоловіком вище згаданої особи і навіть не запитали як мене звати. Коли я знову запитав до кого вони дзвонять і як мене звати — пішло все по кругу. Знову запитали чи я знаю ту жінку і після того як я сказав шо не знаю — попрощались. Можна якось це зупинити вже? я не є клієнтом вашого банку і ніколи в житті ним не буду, якщо ви так робите. Ви вішаєте чужі кредити на людей які ніколи не брали кредити і не є вашими клієнтами, а потім майже кожного дня звоните(не знаючи до кого!!!) з вимогою оплачувати!!!
6 апреля 2020, 16:35
Доброго дня, Dekametoksin. Вкажіть, будь ласка, Ваш мобільний номер в особистому повідомленні, перевіримо.

Sense Bank
Sense Bank
7 апреля 2020, 11:55
Доброго дня, Dekametoksin. Нам дуже шкода, що Ви отримали повідомлення даного змісту. Перепрошуємо за дану ситуацію. Номер телефону видалено. Надалі дзвінки та повідомлення припиняться.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6