Альфа-Банк

otusja 4 апреля 2020, 19:33
Я навіть не знаю, з чого почати. В мене є кредитна карта, на якій було 7000. Майже всі ці гроші я використала, проте сплачувала щомісяця внески, щоб цю суму погасити. Але сума кредитних коштів мало того, що не зменшувалася, а збільшувалася. Я з карти більше не знімала, бо хотіла цю карту закрити. Але банк автоматично збільшував мені кредитний ліміт. І хоча я коштами більше не користувалася і платила внески щомісяця, але зараз я їм винна 15 000. А за що, не знаю. Коли я звернулася до представника банку з питанням про збільшення кредитного ліміту, то мені сказали, що так банк хоче утримати мене, як клієнта. Це адекватна відповідь? Якщо кожен місяць я їм винна все більше і більше, не зважаючи на щомісячні внески, то я й до гробу не розплачуся. Коли я запитала працівника банку, як виплатити карту, вона сказала, що тільки тоді, коли внесу повну суму. Тоді для чого розраховують мінімальні платежі, якщо при оплаті карти вони ролі фактично не грають?( В банку мені сказали, що мінімальний платіж не погашає всі відсотки.) І взагалі, чи має банк право збільшувати кредитний ліміт без згоди клієнта? На гарячу лінію додзвонитися майже неможливо. Пробувала, з'їло купу грошей з телефона. В чаті спілкувалася годинами. Як тільки гостро ставила питання, мене з чату викидало. Я в шоці з цього банку і цієї системи. І ще одне. Як тільки я відкрила цю карту, то зателефонувала на гарячу лінію (тоді це ще можна було легко зробити) і відключила страхівку, щоб менше відсотків платити. Проте мені відключили тільки 1 страхівку, а до карти підв'язані були 2. Консультант не уточнила, що одну відключає, а іншу — ні. І лише рік потому я випадково дізналася про це.Тому, ні в якому разі нікому не рекомендую цей банк.
7 апреля 2020, 16:49
Доброго дня, otusja. Проконсультовано в телефонному режимі. Питання на сьогодні вирішено.

kingcity
kingcity
5 апреля 2020, 0:07
Збільшення кредитного ліміту не означає збільшення суми боргу. Це лише надання Вам можливості скористатися більшою сумою кредитних коштів при потребі.
При дзвінку на гарячу лінію потрібно відразу сказати, що ви хочете відключити всі страхівки по карті. Вони це роблять неохоче  і тільки по дзвінку на гарячу лінію це не буде здійснено - у Вас приймуть заявку і потім Вам передзвонить представник страхової, який довго буде Вас переконувати не відмовлятись від страхівки. Будьте стійкі і не піддавайтесь на вмовляння -толку від цієї страхівки все одно 0.
Sense Bank
Sense Bank
6 апреля 2020, 9:57
Доброго дня, otusja. Взяли до роботи, перевіряємо.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6