Вдркгиц місяць підряд не можу закрити кредитну картку

Protsius 12 января 2020, 17:23
Маю інтернет магазин, банк пропонує чудові пільгові програми кредитів.
Але з фіз особами банк абсолютно не адекватний. Триває другий місяць переписок і дзвінків в банк, не може закрити мені кредитку world. Кредиткою давно не користуюсь, банк списує щомісячну страховку 15 грн, я просрочив, банк зняв з кредитного ліміту — сума заборгованості виросла до трохи більш як 100грн. Я по телефону просив закрити картку, і більш не нараховувати за послуги, якими я не користуюсь, гаряча лінія послалась на мобільний додаток, в який я зайти не можу щоб закрити картку, видно мене через піднятий мною кіпіш заблокували.
По, снення де в оферті написані ці пункти мені так в не прислали.
Після цього прийняли заявку по телефону на закриття картки. Це було десь в середині грудня, точно не напишу, бо я ФОП, й так голова перевантажена перед новим роком, було багато роботи.
Але настав другий місяць січень і знову прийшла нова смс про нарощення за заборгованості за те що я знову не користуюсь карткою. Питання, до банку, чому я повинен платити знову за помилку працівника гарячої лінії, який приймав заявку на закриття картки і не довів її докінця.
Відділення в моєму місті немає.
13 января 2020, 12:12
Protsius, доброго дня. Надану вами інформацію щодо звернень на гарячу лінію банку з приводу закриття рахунку перевірили. 6.11.2019 в дзвінку співробітник банку повідомив вам, що подати заяву на закриття рахунку можливо після повного погашення заборгованості. Він вказав, що треба внести суму та перетелефонувати для подачі заяви. З приводу закриття рахунку після оплати коштів ви не звернулися. Зверненя було лише 13 грудня, коли виникла нова заборгованість. Можливі варіанти вирішення ситуації напишемо в приватних повідомленнях.

Sense Bank
Sense Bank
13 января 2020, 9:15
Доброго дня. Розбираємось.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Вдркгиц місяць підряд не можу закрити кредитну картку