Без вас вашi кошти зникають із картки)))

Ludmila1983 30 декабря 2019, 18:31
Сьогодні на роботі отримала повідомоення від Альфабанку про «начебто мої» покупки з АliEkcpess на суму 70$. Дивлюся в гаманець-карточка на мiсці, телефоную в банк-роблять з мене наївну дуринду: це зробили ви чи ваша рідня.Попросила про відміну транзакції- відмовили, хоча зрозуміло, що ці кошти до Китая ще не завтра дійдуть.Ні поваги до клієнта, ні системи безпеки в банку немає.Закрию картку, викину і нікому ніколи цей банк не пораджу.Бо такі дії можуть зробити лише співробітники банку.
2 января 2020, 8:42
Ludmila1983, доброго дня. У нас немає можливості відмінити транзакцію за вимогою клієнта. Якщо ви не здійснювали цю операцію, необхідно:
— терміново звернутися до банку та заблокувати картку;
— протягом 2-х робочих днів звернутися до страхової компанії, т.я. по картці діє страхування фінансових ризиків;
— написати заявку до національної поліції.

30 декабря 2019, 19:20
Пишите заявление в полицию.Их дело разбираться кто украл деньги. Банк. Или кто то другой.Что касается денег. Они хранятся на алиэкспрессе не в Китае. И отправятся продавцу только после получения товара. На это может уйти от двух недель до двух месяцев.
30 декабря 2019, 19:30
Можно еще обратится в службу поддержки на сайте алиэкспресс. И попросить отменить заказ. Так же у них скорее всего есть данные получателя товара но это уже вам не скажут. Полиции могут.
Hrrudnytro
Hrrudnytro
4 января 2020, 23:14
Ludmila1983 Як вирішилося Ваше питання?
Melany M
Melany M
12 января 2020, 1:02
У меня тоже украли деньги с карты сего банка. Полиция со второй попытки предоставила справку с номером внесения моего заявления в реестр до судебных расследований, страховая подтвердила, что случай страховой, банк сказал, что никакой компенсации я не получу. Хорошо, если Вам реально вернут деньги.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Без вас вашi кошти зникають із картки)))