Психологічна давка

Алеся Ивановна 28 ноября 2019, 12:31
Я не знаю і не розумію що роблять з працівниками банка, що вони як скажені дзвонять кожну годину! Ви їх тренуєте як собак! Купа різих номерів телефону дзвонять, не можливо працювати! Гроші йдуть 3-4 дні, то виносять мозок мозок мені і чоловіку! Дзвонять виносять мозок а потім присилають повідомоення давайте відкривайте в нас підприємця.Садисти та неадекватні люли там працюють!!! Якщо так далі буде продовжуватись, напевно почнемо судитись за психологічний натиск! Нав'язування послуг! Некомпетентність співробітників! БАНК РОЗСИЛАЄ СПАМ! НЕПРОФЕСІЙНИЙ КОЛ ЦЕНТР! АБСОЛЮТНО НЕЗРУЧНИЙ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК!!! Самий непрофесіцний банк, з яким я тільки співпрацювала! ЖАХ!!!
28 ноября 2019, 15:52
85863443, підписання кредитної угоди свідчить про те, що ви були ознайомлені з її умовами, тарифами і зобов'язуєтесь їх виконувати. Платежі по кредитам завжди фіксованого розміру і не збільшуються, за умови виконання умов договору. У разі виникнення простроченої заборгованості співробітники Банку проводять дозвін з метою проінформувати про необхідність виконання своїх зобов'язань. Щоб уникнути таких дзвінків рекомендуємо погасити прострочену заборгованність за договором і проводити оплату у встановлений термін.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
28 ноября 2019, 15:49
А не проще и дешевле просто не пользоваться этим банком, раз он вас не устраивает? Вы извините, но из отзыва следует, что, если в банке работают садисты, то некоторые его клиенты, наверное, мазохисты. :)

Курс валют в Сенс Банке

USD 41 41.5