ЖАХЛИВИЙ банк, працівники - хами!!!

Оксана Сонсядло 25 октября 2019, 15:25
ЖАХЛИВИЙ банк — ШАРАШКІНА КАНТОРА, працівники — ХАМИ. Нічого ніколи спільного не мала і не хочу мати з цим банком. Склалася ситуація, коли знайома мені людина взяла у них кредит, а замість свого номера — дала мій. Ми з цією людиною не спілкуємося, живемо у різних населених пунктах. Вона не сплачує кредит, а працівники банку й інших довірених установ мені телефонують, надсилають смс про борги, суди і т.п. Ніякі пояснення, що я — не їхній клієнт, що не надавала ніяких документів, нічого не підписувала — не діють, просто хамлять і кажуть «це ваші проблеми». Це просто НЕПРОФЕСІЙНО!!! В ніякому іншому банку такого не зустрічала. Перевіряйте трохи дані, які дають ваші клієнти, а то виходить можна піти до вас, взяти кредит, дати номер незнайомої людини — і Good bye.
28 октября 2019, 9:47
Оксана Сонсядло, надійшліть будь ласка, в особисті повідомлення ваш номер телефону, дату та час останнього дзвінка. Допоможу вирішити питання.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
25 октября 2019, 17:20
«В ніякому іншому банку такого не зустрічала.» - и много у вас так знакомых брали кредиты в разных банках и залазили в большую просрочку? :)
Так работает вся банковская и небанковская финансовая система нашей страны.
Это проблема не только финансовой сферы, а законодательной, т.к. практически невозможно добиться привлечения к какой-либо ответственности за такое нарушение, тем более к серьезной. К сожалению, у нас в стране пока нет механизмов привлечения к ответственности и наказания за подобные действия.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 44 44.8

Курс валют в Сенс Банке

EUR 44 44.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / ЖАХЛИВИЙ банк, працівники - хами!!!