Ніколи не зв'язуйтесь з Альфою! Будете завжди винні!

pro100lara 24 октября 2019, 15:54
Вітаю! Не збиралася писати. Але дістало!!! Багато років є клієнтом Альфи. Споживчий кредит, готівковий кредит, а може і не один. Реально багато років. І все було начебто норм.Тому коли запропонували просто кредитку не відмовилася. Останні роки, дякувати богу, в кредити не залазила. Кредиткою майже не користувалася. Але що цікаво. Банк постійно придумує чому я їм винна. А тепер пригоди цього року. На карті був невеликий плюс і підключено ще зі старих часів смс інформування. Рухів ніяких, але банк щомісяця знімає 15 грн… Гроші пішли в мінус, а вони далі знімають. Що цікаво про мінус і зняття смс-ки не приходять. Потім приходить борг біля 200 грн. Штрафи за прострочки, страхівкиі т.п. Подала скаргу- відповіді 0! Відключила смс. Маю особистий кабінет. Зайшла подививасьтипу«онлайн» цифру боргу було приблизно 170 грн. Сплатила 200 грн. Зарахувалося 196, думаю все. Можна закривати рахунок! Але пройшло півтора місяця, я знайшла час, прийшла закривати рахунок- я знов винна! як ви думаєте скільки? Невідомо. Виявляється тоді не вистачило 10 грн. А тепер штрафи, знов страхівки! Завітала у відділення. Там дивні дівчата. Дивляться в монітор.Відповідей про чітку цифру не дають. Щось мимрять. Жах! Ні на одне питання відповіді не отримала.Два дні переписуюсь в чаті. Пишу конкретне питання: Хочу закрити рахунок завтра. Дайте суму, щоб з вами розстатися. Вчора це було 202 грн. Плюнула сплатила. Сьогодні прийшла закривати рахунок. І що.!!!!??? Правильно! Я сьогодні винна 303 грн. Питаю з чого??? « а у відповідь тиша» Моя історія ще не закінчилася. Але раджу, щоб так тяжко не закінчувати ці історії, краще не починайте. Вони реально поводяться як шахраї!!! Без винятку всі, з ким я поспілкувалася за останні дні!
24 октября 2019, 16:32
pro100lara, надійшліть, будь ласка, в особисті повідомлення ваш ІПН, допоможу розібратися в нарахуваннях та вирішити питання.
Полезный комментарий
Sense Bank 30 октября 2019, 15:29
Pro100lara, зверніться, будь ласка, на горячу лінію банку 044 494 01 01 для закриття карткового рахунку. Деталі відправлені вам в особисті повідомлення.

25 октября 2019, 10:23
Взяла у роботу
30 октября 2019, 15:29
Полезный комментарий

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Ніколи не зв\'язуйтесь з Альфою! Будете завжди винні!