Шахрайські дії в Альфа банку

para53 14 октября 2019, 13:27
11 жовтня в 11-30 поповнив депозит ощадний із своєї дебетової картки, гроші з картки списали а на депозит не поступили. Побачив 14 жовтня що грошей не має на депозиті. Подзвонив на кол-центр довго розбиралися, і повідомили, що це система винна, оскільки вона не зарахувала мої гроші в он-лайні і будуть розбиратися 15 числа в робочий день. У мене це вже третій випадок коли гроші вчасно відповідно до договору не зараховуються по внутрібанківським операціям. В результаті я поніс фінансові втрати (тільки на 4 день будут гроші зачислені на депозит, якщо будуть?). Чому банк не відшкодовує мої втрати, а тільки дере відшкодування з своїх клієнтів. Перші два рази я не жалівся, тільки дзвонив на кол-центр, а на третій дістало. Постійно треба переживати чи гроші прийдуть чи ні. Якщо програмне забезпечення барахлить то це ваші проблеми.
Прошу розібратися в ситуації і зарахувати мої кошти.
16 октября 2019, 16:18
para53, кошти повернуті на ваш картковий рахунок. Вибачте будь ласка, за незручності.

Vvz2019
Vvz2019
15 октября 2019, 8:44
Подтверждаю данный отзыв. У меня была такая же проблема с альфа банком.
15 октября 2019, 11:07
Взяла у роботу
15 октября 2019, 21:45
НА сьогоднішній день 15 жовтня 21-42 ніяких здвигів з мого питання і це внутрішньобанківська проводка яка в Приваті в лбий лень здійснюється за дві хвилини. Можете судити що це за банк
16 октября 2019, 16:29
Para53, кошти повернуті на ваш картковий рахунок. Вибачте будь ласка, за незручності.
17 октября 2019, 14:41
Шановний банк. Кошти які гуляли 5 днів ви повернули знов на картку з якої я поповнював ощадний депозит. Для пристойності ви хоча б нарахували компенсацію за мої втрати по вашій вині адже гроші замість того щоб лежати на депозиті і приносити дохід ви їх безплатно використовували. Співробітниця  кол-центру Вікторія з якою я розмовляв коли виясняв де гроші мене завіряла, що банк нарахує мені компенсацію, а вона особисто мені перезвонить коли вирішиться питання. Ні дзвінка ні компенсації я не дочекався , а це говорить як банк по  хамськи відноситься до своїх клієнтів, тому вибачення я ваші не приймаю
17 октября 2019, 16:10
Para53, інформацію по питанню відправила вам в особисті повідомлення.
20 октября 2019, 13:48
Аналогичная ситуация была у меня ровно год назад. 20 дней деньги где-то болтались, потом вернулись на счёт. Вчера опять решил пополить депозит. Со счёта деньги исчезли, а до депозита не дошли. Позвонил на горячую линию сегодня. Алла ответила, что мне перезвонят. Часа через три перезвонила Ирина. Я обрисовал ситуацию, и она объяснила, что это потому, что выходные дни (хотя «Доходный сейф » пополнился без проблем за несколько минут)!!! Войти в онлайн банкинг большая проблема! Похоже, у банка октябрь - критический месяц!
22 октября 2019, 20:36
Ура!!!! Деньги дошли 22.10.до депозита!!!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке