Шахрайські операції та неправомірне зняття відсотків та інших платежів.

Sergeykov 27 августа 2019, 16:18
Усім доброго дня.
Мабуть мій перший вдгук у житті, тому почну по хронологічному порядку порядку:
1) 30.07.2019 р. з кредитної карти Еко Максимум мною була здійснена операція по переказу грошових коштів на рахунок фіз. особи в розмірі 28 000 грн., образу ж банком було знято 1% комісії + 5 грн. відповідно дп п. 32.2 Тарифів.
Відповідно до п.5 Тарифів по цій картці (пільговий період 62 дні) я розраховува погасити усі заборгованності до кінця серпня місяця ( що в подальшому було зроблено)
2) 20.08.2019р. отримую на свою єлектронну адресу листа з банку де мене повідомляють що я вже винен банку 1023,74 грн. за розрахунково-касове обслуговування та 452,68 грн. списання відсотків за користування кредитом (готівкові операції). Після неодноразових звернень до відділення банку та на службу підтримки чітких відповідей на питання на якій основі та відповідно яких пунктів тарифів з мене утримують РКО та Відсотки я не отримав. При мені працівник вдділення створив запит у внутрішній системі банку та обіцяли зі мною звязатися. Аби в подальшому не переплачувати (а відсотки нараховують за кожен день) я погасив заборгованість та готую документи для подачі в суд.
На моє питання чому застосували 3,5% РКО працівники відповідають що згідно п.8 діючих тарифів, але ТАМ чітко написано що відповідно до виноски 17 (текст маленьким шрифтом) Даний тариф застосовується при умові використання Програми «Моментальна розстрочка на карту» цією програмою я не користувався…
На мое друге питання на якій основі нараховано 26% річних з 29.07.2019 по 20.08.2019 сказали що переказ з картки на картку прирівнюється до зняття готівки, при цьому назвати пункт договору чи пункт в тарифах працівники не змогли, вони постійно зсилалися на п.2 :« Проценти за користування відновлюваною кредитною лінією по торговим операціям і по операціям зняття готівки....» при цьому повністю ігноруючи п. 5. Тарифів «пільговий період до 62 днів» та п. 4 цих же тарифів.
При всій цій ситуації я чудово розумію що безкоштовних грошей не буває, банк мав списати з мене 4% комісії за переказ на рахунки фіз. осіб п. 30.1 Тобто я мв би заплатити 1120 грн. за переказ і 0,01% за користування коштами в пільговий період десь 0,15 грн. а натомість плачу 1 476,42 грн. тобто переплачую 356,27 грн. безпідставно!!!
№ звернення до банку 1-28182836442
Прошу відгукнутись в кого схожа ситуація для складання колективного позову до банку.
27 августа 2019, 17:46
Sergeykov, РКО (розрахунково-касове обслуговування) списується в розрахункову дату у розмірі 3,5% від суми заборгованності. Якщо борга немає, РКО не списується. Посиляння 17 відноситься до п. 34.
Переказ з картки на картку — це готівкова операція згідно п. 3.4.7.1 Додатку №4 до ДБО.
Полезный комментарий
Владимир Пчелко 27 августа 2019, 16:47
Карта предназначенна для расчетов в «торгово-сервісній мережи».
Ествественно банк начситывает % за другие операции по отдельному прайсу.

27 августа 2019, 16:47
Полезный комментарий
Карта предназначенна для расчетов в «торгово-сервісній мережи».
Ествественно банк начситывает % за другие операции по отдельному прайсу.
27 августа 2019, 17:13
Тарифи банку цє і є «прайс» і в цих тарифах не вказано що карта для розрахунку в торговій мережі і що інші операції обліковуються по іншому!!!!
Жоден із співробітників банку не зміг аргументувати дії банку.
Я Вам більше скажу, щойно поверувся з відділеня, де закривав рахунок у вказанному банку, в черзі простояв 30 хв. знову ніхто не зміг відповісти на мої питання так ще й картку взяли порізали ножицями а залишок по карті сказали прийти отримати завтра бо каса вже не працює )))))) час 16:59.
«СУПЕР»банк, нічого додати.
27 августа 2019, 18:53
Молодец.
27 августа 2019, 18:15
Шановний представник банку, звертаю  Вашу увагу що в офыцыйних тарифах посилання 17 стоъть быля п.8 ы быля пункту 34. Тобто застосовуэться в обох випадках.
У пункті на який ви зсилаєтесь п. 3.4.7.1 Додатку №4 до ДБО йде мова про кредитну карту «Максимум -готівка» я в мене «Еко-максимум» це різні речі.
І я повторюсь що в тарифах ця інформація відсутня!!!
27 августа 2019, 18:55
На самом деле реальный (бесплатный) льготный период на карте Эко Маскимум не более 30 дней.

Скорее всего тарификация была по пункту 30.1. На рахунки фізичних та юридичних осіб, що відкриті в будь-якому банку на території України (в т.ч. в АТ «Альфа-Банк»), від суми операції4 %min 20грн.
Вот и насчитали вам 28000 * 0.04 комиссии

А вот пункт 32.2 хз в каком случае применим — он как дополнительный сервис указан.
В дополнение еще насчитали РКО 3,5 % на сумму долга, скорее всего не своевременно погасили задолженность в рамках расчетного периода.
28 августа 2019, 9:55
У виписці видно що застосовано саме 3,5% за РКО та п.2 а не п.31.1 як було потрібно.
Також сьогодні з ранку отримав повідомлення від Альфа банку що мій запит розглянуто і найближчим часом вони приберуть посилання 17 з п.8, тобто тепер де юре. взагалі не буде пільгового періоду так як відповідно до п.8 3,5% нараховується на усі РКО (якщо буде заборгованість на кінець розрахункового періоду). Тобто Банк визнає свою помилку, але навіть не приносе вибачень і не пропонує провести перерахунок!!!!!!!
У банківських операціях не може бути терміну «скоріш за все» є чіткі тарифи - офіційний документ, в них написано 62дні пільгового періоду, в них написано що при переказі на іншу карту чи рахунок комісія 4%,  і т.д. тому банк повинен дотримуватись цих умов. Але це не для Альфа банку, вони придумали массу додатків і користуються необізнанністю своїх клієнтів, адже на ділі ви не завжди розумієте за що з Вас списують ті чі інші кошти.
Навіть тут у відповіді на данному сайті банк посилається на п.3.4.7.1 додатку №4, але в ньому і слова нема про переказ з картки на картку по тарифу «Еко-максимум» там лише «Максимум готівка», а це різні речі. Тобто банк на свій розсуд крутить як йому хочеться ( а хочеться йому побільше наших коштів по максимумальним не законним тарифам)
Для прикладу скажу, що в іншому достатньо відомому інтернет банку коли була виявленна схожа ситуація, то служба підтримки розібралась на протязі 4х годин та мені було повернуто не правомірно списану комісію з вибаченнями від банку.
28 августа 2019, 15:24
В альфе РКО насчитывается в рамках расчетного периода, который не более 30 дней.
27 августа 2019, 21:02
Возможно вы также влезли в технический-овердрафт, за что идут дополнительные комиссии.
28 августа 2019, 10:00
Жодного технічного овердрафту не було.
На сьогоднішній день готую позов до банку з вимогою провести перерахунок по усім аналогічним операціям та публічно визнати помилки в тарифах.
Також шукаю таких само ошуканих користувачів для можливості подання колективного позову.
28 августа 2019, 15:22
Хорошо, что выяснилось. Буду бдительным с этим банком.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 46 46.6

Курс валют в Сенс Банке

EUR 46 46.6
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Шахрайські операції та неправомірне зняття відсотків та інших платежів.