Картка є, користуватись нею не можна

Ігор Бондарович 26 августа 2019, 3:15
Захотів оформити собі дебетову картку в Альфа-банку, зробив заявку на отримання картку через додаток на телефоні. Наступного дня передзвонив працівник банку, записав всю інформацію при мене, перечислив переваги та недоліки карток, доступних для замовлення, ще й запропонував отримати картку в місті, де проживаю(на що я дуже розраховував, бо відділення Альфа-банку у нас немає), все з ним вирішили, оформили, розмовляли зі мною вічливо, загалом все чудово. Десь через тиждень вже дзвінок від кур'єра — картка моя готова, завтра вже можемо її привезти. Просто чудово, прийшов забирати картку на визначений час, віддав копії своїх документів, підписав банківські папери, отримав картку — все, кур'єр сказав очікувати смс від банку протягом двох днів, після чого можу активувати картку. До чого веду — отримав картку 15 серпня, сьогодні вже 26 число, ніяких смс не тримував, зареєструватись через додаток не можу, бо ввожу свої дані та отримую відповідь «Клієнт не знайдений». Із розмови з оператором, якому розповів про цю проблему, стало зрозуміло, що нічого не зрозуміло, і краще мені звернутися до відділення банку. Їхати до іншого міста заради оформлення картки, яку вже отримав — мабуть, тоді краще вона залишиться в мене як красивий сувенір, хоч і користі з неї не буде ніякої.
27 августа 2019, 16:46
Ігор Бондарович, вибачте за незручності. Активуємо картку у найближчі дні.

26 августа 2019, 19:44
«мабуть, тоді краще вона залишиться в мене як красивий сувенір, хоч і користі з неї не буде ніякої.»

Не будьте так наивны...

Банк открыл вам карточный счёт, а то что карточка не активна - банк не волнует.
Если не планируете активировать карточку - подумайте на досуге - как закрыть карточный счёт.

27 августа 2019, 0:37
А банк не хвилює те, що оператор нагарячій лінії відповіла, що картковий рахунок, номер якого я продиктував, у них не зареєстрований? Хоча той номер не вигаданий, він записаний на одному з папірців (документами їх на даний момент назвати не можу), виданих мені кур'єром. Тому наївним себе поки що не відчуваю.
27 августа 2019, 11:42
Ігор Бондарович

Исходя из вашего уточнения, предполагаю два варианта:
— вероятно, подписанные вами «папірці» утеряны сотрудниками Альфа-банка или просто затерялись на рабочем столе
— мало вероятно, вам открыт счёт, немного отличающийся по цифрам

Как вариант, попробуйте узнать по своему ИНН-номеру — какие счета вообще открыты вам в этом банке.

Если карточный счёт по какой-то причине не открыт — карту активировать невозможно.
Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
27 августа 2019, 8:33
Очень странно, мне полтора дня активировали, задержка была из-за запроса в налоговую.
27 августа 2019, 11:34
Запрос в налоговую делают только по ФОПам.

Для обычных физлиц такой функционал не применяется.
28 августа 2019, 14:54
Все вирішилось, сьогодні прийшло повідомлення що можна активувати картку. Дякую за допомогу!
28 августа 2019, 17:53
Две недели не такой уже и большой срок.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 46 46.6

Курс валют в Сенс Банке

EUR 46 46.6
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Картка є, користуватись нею не можна