Розблокування облікового запису в MyAlfaBank

ShepetyukYul 9 августа 2019, 20:58
Зіткнулась з проблемою заблокування облікового запису в системі MyAlfaBank, намагаючись зайти через мобільний додаток. В контакт центр звернулась не відразу, 09.08.2019, по потребі використати свій кабінет. Спеціаліст контакт центру говорив чемно, по інструкції, але розблокувати запис не вдалось — не змогла назвати суму, яку знімала впродовж місяця. І не дивно, так як смс по транзакціям приходять у вайбер, де історія повідомлень періодично видаляється. Сказали передзвонити на гарячу лінію через добу або звернутись у відділення з документами. Якщо прийдеться іти у відділення, то карту звісно закрию, оскільки не розумію, для чого мені витрачати свій робочий час для такої дрібної проблеми. Якщо клієнт дзвонить з номеру, який вказаний в даних клієнта, називає 4 останні цифри карти, ключове слово, і електронну почту, то такої інформації достатньо для даної операції, бо це навіть не заблокування карти! Прошу альфа банк врахувати дане зауваження, або переконати мене, що я не права, бажано з прикладом:)
12 августа 2019, 9:55
ShepetyukYul, доброго дня. Наші процедури ідентифікації — це ключовий інструмент для протидії шахраям, який узгоджений з усіма ключовими співробітниками банку і службою безпеки. З огляду на те, що ви не змогли надати коректні відповіді на обов'язкові запитання, вам було запропоновано звернутися в КЦ через добу або відвідати відділення банку. Для нас важливо зберегти ваші кошти. Кількість шахраїв і шахрайських схем зростає, тому маємо бути пильні.

corsww
corsww
9 августа 2019, 21:52
Один из девизов альфы. Максимально испоганить жизнь клиенту и злорадно хихикать при этом. У них все так настроено.
Альфа и логика несовместимы я не раз замечал

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Розблокування облікового запису в MyAlfaBank