Незаконно нарахований штраф

yana2628b 9 августа 2019, 10:39
Я потрапила в дуже неприємну ситуацію. Коли я оформлювала кредит (15000 гривень), спеціаліст банку (Мелітопольське відділення) мені пояснила, що без офомлення кредитної картки на суму 1000 грн вона видати кредит не зможе. Я їй відповіла, що мені кредитка не потрібна, мені потрібен лише був кредит на суму 15000 грн. Але вона все одно запевнила що не вийде так як мені необхідно, тому я погодилась на цю кредитку. Я платила кредит щомісяця, але інколи затримували заробітну плату, тому мені нараховували штрафи, але я все одно в тому же місяці все платила разом із штрафом. Мені приходили кожного місяця смс про те, що треба сплатити по кредитці (яку я не хотіла оформлювати) около 5 гривень, я не пам'ятаю навіть скільки точно, бо це дуже мала сума. Я не платила ті копійки за кредитку, оскільки вважала що комісія за сплату буде 15 гривень (через банкомат) або 50 гривень (через кассу) що не є розумним рішенням щоб сплатити ті 5 гривень! Тобто мені потрібно було б сплачувати 20 гривень кожного місяця за ту кредитку, яка мені не потрібна, з якої я ніколи гроші не знімала! Я хотіла дочекатися останнього платежа по кредиту і повністю розрахуватися навіть за ту кредитку з копійками, які набігли за весь період. Коли залишилось здійснити останні 2 платежа по кредиту, мені приходить смс повідомлення про те, що мені нарахований штраф 400 гривень за ту кредитку з якої гроші я ніколи не знімала!!! в той же день я звернулась до відділення банку. Мені відповіли, що за те, що сумма заборгованості по тій кредитці досягнула 30 гривень мені нарахували штраф 100 гривень (про що не повідомили) а через декілька днів нарахували ще 300 гривень після чого смс повідомлення вже прийшло!!! Щодо прохання списати штраф відповіли що не можна, оскільки в мене були прострочки. В мене два питання: 1) як можна відноситись так до своїх клієнтів, починаючи з того, що «впарювати» ту непотрібну кредитку, потім через яку виникає купа проблем, оскільки грошей на сплату того штрафу у розмірі 400 гривень в мене немає!!! 2) як дозвонитися до головного відділення вашого банку? Ви змінили номер, тепер дзвінки платні, і автовідповідач з оператором не зв'язує 3) чому співробітники банку вводять в оману своїх клієнтів не пояснюючи те, що якщо заборгованість по кредитці буде 30 гривень-буде штраф 400 гривень!!!???
Хочу додати, що я хочу подати заявку на списання данного штрафу, оскільки у відділенні мені відмовляють, через контакт-центр не є можливим це зробити. Сьогодні я сплатила останній палатіж по кредиту. На погашення того великого штрафу в мене немає грошей, через фінансові труднощі. У випадку, якщо цей штраф не буде списаний, я буду скаржитись до Національного банку України, та ніколи в житті не звернусь до Альфабанку!!!
12 августа 2019, 15:30
Yana2628b, доброго дня. Питання вирішене :)
Зверніться, будь ласка, в Контакт-центр банку (044-494-01-01) і залиште заявку на закриття рахунку.
Полезный комментарий
yana2628b 13 августа 2019, 9:55
Кредитную карточку закрыли полностью, спасибо большое!!!

9 августа 2019, 11:32
Взяла у роботу
9 августа 2019, 11:33
Щойно мені надійшло повідомлення що штраф вже складає 838, 16 грн. Це як розуміти??? Кредитка на 1000 гривень, гроші з неї ніколи не знімались і треба заплатити штраф 800 гривень???!!!!
9 августа 2019, 11:50
Yana2628b, деталі по картці та варіанти вирішення питання я вам відправила в особисті повідомлення.
corsww
corsww
9 августа 2019, 12:36
А что так? Почему в личных? Так стыдно что мошенничаете и крысятничаете?  Такое понятие как совесть вашим владельцам известно?
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
9 августа 2019, 17:30
Скорее всего нет. :) Просто думаю, там может быть затронута информация, которая является банковской тайной, а это банки не имеют право разглашать. Тут вопрос в другом: может ли банк по неактивной кредитке что-то требовать? По-моему, у них там в договоре написано, что он начинает действовать, когда клиент начинает пользоваться картой, т.е. активирует ее.
12 августа 2019, 12:03
Вы если не внятно прочитали что я кредиткой ни разу не пользовалась, то не нужно писать здесь комментарии. Я написала этот отзыв для себя, чтобы решить свою проблему. И пусть другие клиенты будут знать о том, что можно стать должным банку не пользовавшись никогда картой.
12 августа 2019, 15:28
Yana2628b, вопрос решили. Позвоните, пож-ста, в Контакт-центр банка 044-494-01-01 и оформите запрос на закрытие карты.
12 августа 2019, 15:39
Хорошо, спасибо.
13 августа 2019, 9:55
Полезный комментарий
Кредитную карточку закрыли полностью, спасибо большое!!!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке