Незрозумілі відсотки

Олег Пупкин 8 февраля 2019, 15:29
Я вже більше 5 рохів користуюся картою Голд Максимум номер 1894. Завжди вкладався в пільговий період. Але склалася така ситуація. В мене розрах. дата 7 числа на 03.01.2019 в мене був борг 2707,25. Щоб не платити 60 грн за обслуговування я цю суму повністю вніс через інтернет-банкінг 03.01.2019. Але вона зарахувалася лише 08.01.2019. Тобто мені нарахувалося 04.01.2019 60 грн (оскільки 5-7 січня вихідні то моя розрах. дата змістилася). Також 03.01.2019 нарахувався кешбек 44,27 грн. Вийшло, що моя сума боргу склала не 2707,25, які я погасив, а 2707,25-44,27+60=2722,98. Вийшло що я не доплатив 15,73 грн. Я не звернув увагу і не поповнив цю суму до 30.01.2019. Наступний платіж я зробив 04.02.2019, повністю вийшовши на нуль. І тут вчора 07.02.2019 мені нарах. 60 грн за касове обслуговування і 142,33%. Вийшло, що за 15,73 боргу мені нарахували 142,33 грн відсотків при ставці 39,99 річних. При зверненні на гарячу лінію (з якою до речі важко з'єднатися, а в додатку постійно вибиває) сказали, що відсотки нараховуються на всю суму боргу за місяць часу, навіть якщо не доплатив 1 копійку. Але навіть якшо так, то в мене виходить сума відсотків максимум 95-100грн від суми 2722,98 за 30 чи 32 днів, а якщо рахувати тільки дні прострочки від 30.01.2019 до 04.02.2019 то взагалі копійки. Тобто, якщо я завжди, крім останнього разу, повністю закриваючи картку в межах пільгового періоду не можу зрозуміти свої відсотки, то що говорити про клієнтів, які погашають картку обов'язковими платежами.
11 февраля 2019, 15:00
Олег, доброго дня. Якщо розрахункова дата випала на вихідний день, то забезпечити погашення боргу для уникнення РКО потрібно на попередній робочий, в вашому випадку в п’ятницю. Розрахунок всіх комісій відбувається станом на п'ятницю, списання — в понеділок. Якщо умови пільгового періоду не виконані, то відсотки розраховуються не на суму боргу в білінг, а на суму боргу, який існував кожен день в попередньому розрахунковому періоді, і від того як змінювався борг протягом цього періоду змінювався і відсоток. Варіанти вирішення питання проговоримо в особистому повідомленні.

9 февраля 2019, 23:03
Подивився уважно виписку і побачив, що проводка 60 грн комісії відбулася 8.01.2019 вже після розрахункової дати, а отже заборгованість 15.73 грн я ще маю час погасити до кінця лютого, бо вона ще в пільговому періоді. Просто бардак.
11 февраля 2019, 23:42
Бнак повідомив, що відсотки та комісія за РКО повернуться на рахунок. Чесно кажучи я здивований. Дякую!

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке