Незаконна відмова у відкритті рахунку

LNatalia 16 декабря 2018, 22:44
Я, являюсь опікуном недієздатної особи, звернулась 10.12.2018 до відділення Альфабанку для відкриття рахунку на перерахування пенсії недієздатної особи у зв'язку з закриттям Укрсоцбанку, де зараз відкритий поточний рахунок та надала всі необхідні підтверджуючі документи. Альфабанк відмовляє мені у відкритті рахунку не маючи на те законних підстав.
Згідно з Постановою НБУ № 833 від 27.11.2015 та Постановою НБУ N492 від 12 листопада 2003 року Пункт 6.10. Поточні рахунки на ім'я фізичної особи, визнаної судом недієздатною, відкриваються її законним представником — опікуном (далі — опікун).
Я вимушена подати скаргу до НБУ про порушення прав інваліда.
19 декабря 2018, 11:28
LNatalia, доброго дня. У нас в банку немає тех. можливості і процесу для надання послуги відкриття карти третьою особою від імені іншої особи, права інвалідів тут ні при чому, це стосується всіх запитів подібного характеру. НБУ регламентує порядок надання послуг та перелік обов'язкових документів. Проте банк самостійно визначає перелік послуг, які буде надавати.

LNatalia
LNatalia
19 декабря 2018, 22:07
Добрий день. Я не зверталась за послугою відкриття карти рахунку третьою особою від імені іншої особи. Для отримання пенсії рахунок відкривається на імя недієздатної особи, а опікун представляє інтереси недієздатної особи, може відкривати рахунок та отримувати картку, що передбачено законодавством, тому я звернулась до НБУ стосовно роз'яснення по даній ситуації.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Незаконна відмова у відкритті рахунку