Не давайте банку дозвіл на обробку персональних даних

Ann06 29 октября 2018, 11:43
Не встигла взяти в банку кредит, як до мене почали дзвонити працівники відділу по стягненню кредитів. Знайомий брав кредит в цьому банку і залишив такий же контактний телефон, що і я (але не мій). Через спільний телефон контактної особи, почали дзвонити до мене. А коли пройшло достатньо часу, а знайомий по кредиту так і не платив, банк продав його кредитну справу колекторам, вказавши мій номер телефону як контактний. Хоча я не була зазначена в документах при укладенні кредитного договору, як контактна особа. БАНК ПРОДАВ МОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ колекторам, незважаючи на те, що я не маю жодного відношення до боргу знайомого, і що свій кредит я сплачую сумлінно.
29 октября 2018, 12:12
Ann06, доброго дня. Колекторське агентство також може здійснювати пошук контактних номерів. Щоб перевірити інформацію, уточніть, будь ласка, в особистому повідомленні на який номер телефонують, дату та час дзвінків, та по можливості ПІБ боржника.

Ann06
Ann06
30 октября 2018, 19:35
Додам тільки, що колектори самі сказали, що це Альфа банк дав їм мої дані разом з кредитною справою боржника. Тому коментар банку тут недоречний
ns5465456
ns5465456
31 октября 2018, 21:55
Если у вас было приложение альфамобайл… оно получает доступ к контактам и GPS… откуда они и получили контакты… они умнее чем вы думаете…

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Не давайте банку дозвіл на обробку персональних даних