Вперше і востаннє

uliacernis02 11 сентября 2018, 16:48
Ніколи не була клієнтом Альфа банку, а тепер точно після погашення кредиту розпрощаюсь з ним. 06. 09.2018 року о 10.25 зі своєю картою Альфа банку я погасила частину кредиту(перерахувала на кредитний договір). З карти гроші знято, а от на кредитний договір не надійшли. Зі співробітниками банку в телефонному режимі звязатись неможливо.10.09 в чаті нарешті поспілкувалась з співробітником банку.Ваш співробітник дав відповідь-«Кошти дійсно списані, але не поступили на кредит. Я зафіксую заявку — перевіримо на протягом дня і зарахуємо або повернемо платіж.» Гроші не повернули і не зарахували. Сьогодні 11.09 знову звязуюсь у чаті(по телефону неможливо), випитують інфу, і як тільки доходить до «зараз перевіримо» викидають з чату. Тепер навіть не з'єднують з працівником. В нашому місті відділення банку немає. Сервіс жахливий. А головне -де гроші???
11 сентября 2018, 17:37
uliacernis02, добрий вечір. Приношу вибачення за незручності. Заявка ваша є, вона ще не розглянута. Я прошу вас не хвилюватися. Кошти нікуди не дінуться, ми обов'язково їх повернемо. Я буду тримати вас в курсі.
Консультацію в чаті перевіримо, заявку на ІТ теж зафіксувала.

Марія Нік
Марія Нік
11 сентября 2018, 16:58
Транзакции бывают и 3 и 5 дней. особенно если период попал на выходные — как у Вас. Скоро придут денежки. если я чем-то Вас утешила.
Да, и еще — в одном банке, ушедшем в небытие, у меня была разница с кред отделом на 3 копейки (по моим данным, я должна была больше на 3 коп). Так вот, банк меня предупредил, что если сумма больше хоть на 1 коп. она зависнет на транзитном счету, и будем долго искать. Так что если у Вас суммы выверенные, осталось подождать совсем немного

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке