Альфа банк займається шахрайством

para53 1 мая 2018, 22:14
Я 30 березня здійснив покупку по кредитній картці Gold Makсимум на 30 тис. грн. (кредитний ліміт 30 тис. грн.) Приходить СМС: «шановний клієнте покупку 30 тис. грн. сплачуйте частинами по 5000,15 грн в місяць під 0,010% на 6 міс. Разова комісія 600 грн. » я відправив смс з підтвердженням розстрочки. В неділю 1 квітня мені приходить смс, що моя заявка на покупку активована. Через деякий час я заходжу в Май альфа і бачу повідомлення, що 600 грн. мені треба погасити до 19.04., що я і зробив після 28 квітня мене завжди банк інформує СМС яку суму я повинен погасити і до якого числа. Але СМС не пиходило і я 1 травня зайшов в Май АЛЬФА і побачив що мені знову нарахували проценти в розмірі 8,86 грн. Я позвонив на горячу лінію і став виясняти питання, на що мені співробітниця сказала, що я заліз в овердрафт на 600 грн. і мені за це нарахували проценти. По її словам треба було зразу при здійснені покупки погасити 600 грн бо вони були сверх ліміту. Як же так мені банк зробив пропозицію на розстрочку і я погодився, але згода банку прийшла на розстрочку через декілька днів, тобто вона була активована. А по-друге в Май Альфа було повідомлення що 600 грн. мені потрібно погасити до 19.04, що я й зробив. На що співробітниця мені відповіла, що в Май Альфа не ставиться конкретна дата до якої я повинен погасити комісію. Я відповів, що це відкрита брехня і зараз у мене стоїть дата до якої мені потрібно погасити 8, 86 грн. На що вона відповіла що я грубо себе віду і вона повинна закінчити розмову.
Або ця спеціалістка погано розбирається або нагло вводить в оману або відкрито бреше. Питається не вже банк не знає, які повідомлення він надає своєму клієнтові в Май Альфа. А взагалі порядний банк міг би прислати СМС з повідомленням про овердрафт і коли його погасити без процентів. Так ні все робиться щоб клієнт щось прозівав із нього можна здерти проценти.
2 мая 2018, 10:04
para53, доброго дня! Для перевірки корректності консультації з боку співробітників, прошу вказати Ваш ідентификаційний код в особистому повідомленні.

1 мая 2018, 22:40
Это же спам рассылка, откуда в альфе знают чё вы там получили? отправили вам смс с предложением перевести 600 грн и вы согласились.Вот и процент вам капает по нему.
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
1 мая 2018, 22:49
Вам все пояснили.Выгребли весь кредит под ноль. А 600 грн нужно было наличкой гасить сверху. Как можно в один месяц (неделю) брать из кредитной линии ПУСТОЙ еще что-то. Потом же и на эти 600 будет % так, как они были бы кредитными.
не путайтесь Сами и не путайте других.
para53
para53
2 мая 2018, 12:45
На тупі коментарі не відповідаю. У банку є свої штрейбрехери такі як ви
3 мая 2018, 8:48
Штрехобрейтерша вона )
Toxa David
Toxa David
3 мая 2018, 12:46
«На тупі коментарі не відповідаю» — умні коментарі не розумію. Піду далі шукати штрейбрехерів.
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
3 мая 2018, 16:12
Я вообще нигде не работаю, если ШО.,para53-пенсионер.
И два- дятлам пояснить сложно, пытаться нет смысла.
Вывод один- так Вам и нужно, по делом ВАМ, если не видно очевидного. Рублём Вас гасить надо, то есть гривной

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Альфа банк займається шахрайством