Сьогодні в мене вкрали із кредитки 22 тис.грн

Mukolad 2 декабря 2017, 22:07
Сьогодні в мене вкрали шахраї 22 тис.грн із кредитки Альфа банку. Придставилися службою безпеки Альфа банку. Сказали що мені прийшла сума від юридичної особи із не правильним призначенням платежу. Тому моя картка заблокована і платіж. Спитали чи я бажаю розблокувати картку і для цього потрібно назвати дату, місяць і рік народження. Я назвав і після чого в мене із картки списали двома сумами кошти… я зателефонував до банку відразу, але мені ні чим не допомогли, а просто запропонували перевипустити картку (((( я залишився при свої інтересах… Дуже надійний банк… написав заяву в поліцію… буду чекати…
4 декабря 2017, 10:18
Mukolad, дорого дня! Не приємня ситуація, зі свого боку можу зафіксувати Ваше звернення. Для цього додатково вкажіть, з якого номеру був дзвінок, Ваш ідентифікаційний номер. Зі сторони співробітника дії були вірні, в таких випадках карту блокуют і подають запит на перевипуск карти.
Минфин
Ответ администратора
6 декабря 2017, 10:03
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 06.12.2017).

3 декабря 2017, 12:37
«мені ні чим не допомогли, а просто запропонували перевипустити картку»

А написать письменное заявление на имя ППБ банка Альфа-банк на возврат средств и отослать Укрпочтой с уведомлением о вручении не пробовали?

Тогда с понедельника попробуйте…
sanch ☺
sanch ☺
3 декабря 2017, 14:04
Если Вы в письме напишите, что кому-нить передавали данные о карте, то сами себе затяните веревку.
vlad15
vlad15
3 декабря 2017, 17:42
А вообще вы ожидали перевод от юридической особы?
Если карта типа блокируется то нужно было положить трубку и самому перезвонить на бесплатный номер Альфа банка, т.к. этому разводу уже не один год.
1954 P
1954 P
3 декабря 2017, 17:53
А народ продолжат вестись на это.
Mukolad
Mukolad
4 декабря 2017, 13:08
Мені жодного кода підтвердження на перерахування коштів не приходило, тому в мене є всі підстави вважати не законними операції. А чому банк дозволив перерахувати кошти на іншу картку і на сайт за відео ігри без коду підтвердження? ???
Lesika
Lesika
5 декабря 2017, 10:24
Ви явно щось не дописали. Окрім дати народження, яку ще інформацію Ви надали шахраям?

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Сьогодні в мене вкрали із кредитки 22 тис.грн