Блокування картки за кордоном

Зараз за кордоном. Строк дії картки закінчився в березні 24р. Автоматично не продовжилась. Немає змоги ні в магазині, ні в банкоматі зняти гроші і розраховуватись. Це єдиний банк хто так робить. Від інших людей знаю, що в інших банках без проблем. Мало того ще списують по 15 доларів кожного місяця за те, що не користуюся карткою. Радять прийти у відділення в Україні та переоформити. Але ж я за кордоном. Закінчіть війну і я з радістю повернусь додому. Що робити?

rusgl
rusgl
23 апреля 2024, 15:50
«Закінчіть війну…». Ось і знайшли винуватого, це все РадаБанк затіяв і закінчувати не хоче. І все ради 15$ з пасивних рахунків…
energy1
energy1
23 апреля 2024, 17:18
Неможливо навіть підібрати слова, щоб охарактеризувати того, у кого вистачило нахабства написати «Закінчить війну і я з радістю повернусь додому».
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
23 апреля 2024, 18:51
Продолженный срок только для Украины, для других стран карты не активны
Alina Kovalenko
Alina Kovalenko
26 апреля 2024, 18:09
Добрий день, пане Сергію!
Вашу картку заблоковано через невірно введений ПІН-код. Для розблокування картки зверніться до чату контакт-центру РАДАБАНКу в Messenger, Viber або Telegram, до яких можна перейти на сайті www.radabank.com.ua.
Або зверніться за телефоном для міжнародних дзвінків: +38 056 238 30 30.
На період дії воєнного стану термін дії карток подовжується автоматично, тому Ви й надалі можете користуватись Вашою карткою. Але зауважте, що операції в інтернеті, які потребують введення CVV-коду та строку дії картки після закінчення терміну її дії не здійснюватимуться.
Штраф 15 доларів США банк жодного разу не стягував. Проте, якщо до 1 травня 2024 р. картку не буде розблоковано, приблизна сума у розмірі 15 доларів США буде списана з Вашого рахунку.