скарга

listopad221 8 апреля 2016, 12:58
В березні 2014 року я оформила кредит в АТ БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ на суму 7104 грн. на рік без відсотків. Кошти своєчасно сплачувала, коли прийшов час останнього платежу передзвонила на гарячу лінію 0800303080 уточнила в консультанта суму до погашення (580 грн.) сплатила та закрила кредит. Це було в березні 2015 року. В січні 2016 року мені почали надходити дзвінки про те, що я маю заборгованість по кредиту N 85019483027 в розмірі 153 грн. 65 коп. через те, що я не закрила письмовий кредит. Я вирішила, що вказана сума не варта мого часу та нервів 26.01.2016 року я сплатила 154 грн. Через декілька днів я прийшла в ПУМБ банк м.Тернопіль по вул. Руська, 23 по довідку про сплату кредиту, я почула від консультанта суму заборгованості 1100 грн., а 07.04.2016 року отримала лист за підписом директора Департаменту стягнень кредитів Мельніченко П.Р. з таким застереженням УВАГА ПОРУШЕНО ЗАКОН УКРАЇНИ та вказана сума заборгованості 723 грн. 85 коп. і т.д., це мене остаточно приголомшило. Складається таке враження, що ситуація створена навмисно тому, що кредит погашений але “ немає якоїсь бумаги”, в такому випадку порядний банк пропонує вирішення питання а не погрожує і не залякує клієнта як це робить ПУМБ.

Оплачувати цього не буду бо вважаю, що це некомпетентність працівників банку, бо суму кредиту сплатила вчасно і в повному обсязі, маю цьому підтвердження — всі квитанції і повідомила про це тел. 0800303080.
ПУМБ
PUMB 11 апреля 2016, 12:32
Доброго дня! Приносимо вибачення за можливі незручності. Рекомендуємо вам звернутись у відділення, де ви обслуговуєтесь, та написати заяву на закриття кредиту.
Також ви можете написати відгук в формі зворотного зв'язку на нашому сайті: pumb.ua/ru/pravda/feedback/
Вкажіть, будь ласка, всі обставини виникнення ситуації та імена працівників і номер відділення, в якому ви оформлювали кредит.
Наші колеги з управління якістю займуться розслідуванням.

Irina53
Irina53
8 апреля 2016, 17:15
У меня ситуация один в один продолжается уже второй год. Кредит, правда брала в 2014 и выплатила досрочно, переплатив ( чтобы округлить 0,53 грн) Чем мне только не угрожают и уголовным делом и судом как «известной мошейницы», и даже физической расправой.мне, у которой даже по коммуналке ни разу в жизни задолженности не было испортили кредитную историю в нац банке и закрыли кредитный лимит в банке, где у меня есть вклады. Сюда обращаться бесполезно, т.к это одна из статей дохода этого, так званного Першого банка.Они продают вымышленные долги и персональные данные не законным коллекторским организациям. Почему все их не законные деяния не пресекаются и не наказываются догадайтесь сами.
PUMB
PUMB
11 апреля 2016, 13:18
Здравствуйте! Приносим извинения за возможные неудобства.
Для облегчения взаимодействия с банком, рекомендуем вам оставить свой отзыв с описанием возникшей ситуации в форме обратной связи на нашем сайте: pumb.ua/ru/pravda/feedback/

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ