Некомпетентність охоронця та перебільшення повноважень!

Dobropobejdaet Dobropobejdaet
27 января 2016, 16:47
Сьогодні 27.01.2016 я прийшла по справах у ВІДДІЛЕННЯ №15 ПАТ «ПУМБ» В М. МАРІУПОЛІ, м. Маріуполь, пр. Леніна, 85а біля входу у другу залу(наліво)мене зустрів непривітний охоронець, який злим та непривітним тоном наказав мені чекати біля входу, загородивши собою мені прохід, на питання чому, відповів, що черга(яка до речі була з 4 осіб)я пояснила, що порушувати чергу не збираюся, а дочекаюся своеї сидячи на вільному стільці, яких там було вдосталь, він стояв і дивився на мене як дивачку, все ж таки не маючи ніяких свідомих аргументів він пропустив, по проходу хвилин 5, він підійшов і знов почав мене дратувати просто так, схоже, що людині не було на кого зігнати злість, а я як особа молода, подумав що нічого вдіяти не зможу.До речі ця людина має татуювання на руках, питання, оце такі люди повинні працювати у такій установі? Відповід,їм нема місця у такій сфері! Сподіваюсь будуть прийняті міри!
ПУМБ
PUMB
PUMB
28 января 2016, 11:43
Доброго дня!
Приносимо вибачення за можливі незручності.
Рекомендуємо вам залишити свій відгук в формі зворотного зв'язку на нашому сайті: pumb.ua/ua/pravda/feedback/.
Наші колеги з управління якістю займуться розслідуванням.